Fórum Logitech Wireless Mouse M185 šedá

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je možnost tuto myš připojit do USB 3.0? Děkuji za odpověď.

2 odpovědi

Zdravím. Ak už používam klávesnicu Logitech s Unifying receiverom, dokáže sa naň táto myš pripojiť? Vopred ďakujem.

2 odpovědi

Myš jsem koupila s klávesnicí Logitech Wireless Keyboard K360 CZ, která má Unifying USB nano přijímač (je deklarováno, že umožňuje připojit další zařízení např. myš). Bohužel nevím, jak myš připojit - prošla jsem v ovládacích panelech všechny možnosti u ikony tohoto přijímače (z místní volby pravým tlačítkem), ale možnost přidat další zařízení jsem nenašla. Pokud ji připojím k jejímu vlastnímu nano přijímači, tak funguje; ale s přijímačem od klávesnice asi nekomunikuje - prostě nedělá nic... Přitom klávesnice funguje v pohodě. Jak tedy připojím myš k nano přijímači od klávesnice? Mám W10. Děkuji :-)

1 odpověď

Dobrý den, jsem levák a chci tuto myš používat jako příslušenství k tabletu. Chci se zeptat jestli jdou u této myši obrátit tlačítka a jde připojit k tabletu přes bluetooth. Děkuji.

1 odpověď

Dobrý deň, mám doma myš Logitech M185, stratil som však USB nano prijímač k nej. Dá sa samostatne dokúpiť alebo tým celá myš stratila funkčnosť? Ďakujem za info.

2 odpovědi

Dobrý den, lze koupit náhradní USB přijímač? syn ho ztratil.....

1 odpověď

Dobrý den, proč uvádíte, že myš podporuje Unifying, když tato myš nemá žádném případě podporu Unifying?..koupil jsem zbytečně dva potkany....

1 odpověď

Mimozemská cena ??????není zlevněná ani o stovku , ale je to mimozemská cena xDDD

1 odpověď

Dobrý den, mám tuto myš už delší dobu,dá se koupit samostatně USB přijímač? Děkuji

1 odpověď

bude fungovat na windows 10 ??

1 odpověď
Položit otázku