Fórum Magic Mouse 2

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat jestli tato myš je kompabitilní s windovsem a ne jenom s applem

10 odpovědí

Zdravím, jde na této myši používat normálně levé a pravé tlačítko? Slyšel jsem že to má jen levé. Chci si ji koupit k Windows PC a obávám se že nebude možnost používat pravé tlačítko. Popřípadě, je nějak nahrazeno?

1 odpověď

Dobry den lze pouzit k ipadu pro??

4 odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tato myš je kompabitilni s notebookem lenovo legion (26 990,-) a nebo s asus rog strix notebookem (27 990,-) ? Pokud půjde propojit s těmito notebooky funguji na ji všechny gesta a je plně funkční ?

2 odpovědi

Dobrý den, dá se myš použít na Macbook Pro Retina 13 CZ 2017?

1 odpověď

Dá se připojit i k PC Lenovo (Windows 10)??

2 odpovědi

Dobrý den, v čem je Magic Mouse 2 lepší než Magic Mouse 1, má smysl pořizovat myšku novou. Děkuji

1 odpověď

Prosim mam McBook Pro 3.1, OS X Lion 10.7.5 novou aktualizaci mi to nenabizi. Je nejaka moznost si Mac propojit s touto mysi Magic Mouse 2? Diky

1 odpověď

Prosím, jak nastavit myš? Nabízí to u Macu jen nastavení levého a pravého tlačítka a rychlost, nic víc, nikde nejde nastavit scrolling, zoom apod. Nevíte kde toto nastavit? Je potřeba nějaký driver? Díky

1 odpověď

Dobrý den, je u magic mouse 2 nějakým způsobem řešena náhrada kolečka? Respektive jestli je možné imaginárním kolečkem klikat nebo slouží pouze ke scrolování a klikání je možné pouze levým a pravým tlačítkem?

1 odpověď
Položit otázku