Fórum Niceboy X-fit Active

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, je uvádzané, že meria krvný tlak, ako je to spoľahlivé? dajú sa nastaviť aj nejaké notifikacie, v prípade väčšieho poklesu tlaku? Parovane by to bolo s Galaxy S7 ďakujem

1 odpověď

Dobrý den, lze náramek používat i na cyklistiku? Jak jsou veškeré údaje v náramku přesné? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, je to můj první fitness náramek a návod je pro mě dost nedostačující a má dost chyb jako sundejte horní řemínek (je to ten spodní) a jako pro měření tlaku nebo tepu podržte ovládací tlačítko (není vůbec pravda a už jsem uvažoval o reklamaci až jsem zjistil že je nutno jen chvilku počkat měření se spustí samo)... Nepřišel jsem ale na několik věcí: co znamená ležatá osmička na úvodní obrazovce nad hodinami? Náramek mi měří tlak a tep každých 5 minut a na úvodní obrazovce je zobrazen pouze poslední údaj vyvolaný ručně, jak použiju náramek ve fitness centru kde není žádná ujetá nebo ušlá vzdálenost (po 30minutách na kole vlastně žádná aktivita)? Mohu s náramkem plavat (aktivita v menu není ale je uváděna vodotěsnost)? V aplikaci není ani jízda na kole a není mi jasná volba "Pokročilé měření". Možná je to jen moje přehnané očekávání od náramku, ale není mi jasné to, že po dvou dnech cvičení a běžné aktivity (ale pouze doma) náramek ukazuje jen 47Kcal... Děkuji.

1 odpověď

Dobry den. Pri nabijeni na hodinkach zbesile problikavaji vsechny casti menu. Je to tak v poradku?

1 odpověď

Dobry den, nejde mi propojit MT Samsung s fit naramkem, zkousel jsem po instalaci aplikace asi 20x dle navodu..., prikladam zarizeni velmi blizko. Rovnez mi neni jasne nabijeni naramku, pokud vlozim do nabijecky a neni jasne kterou stranou konektoru, tak na displeji nesviti zadna odezva odpovidajici nabijeni..., opet jsem zkousel ruzne moznosti, jak nabijet..., dekuji moc za jakekoliv info. Petr

1 odpověď

Dobry den, naramek se mi prestal nabijet. Vubec po zasunuti do notebooku nereaguje. Cim to muze byt?

1 odpověď

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tento chytrý baránek jde spatřovat s aplikací samsung health

1 odpověď

Dobrý den, budou hodinky fungovat i na android 5.1.1?dekuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den zajímalo by mě jak přesné je měření tlaku, potřebuji neboť se léčím s hypertenzí, děkuji za odpověď

1 odpověď

Zdravim kde v ponuke najdem tieto hodinky s gps? A apku stiahnem kde? Vdaka

1 odpověď
Položit otázku