Fórum Nikon D750 + Nikkor 24-120 AF-S VR

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den, mozete mi prosim napisat podrobnosti o stavu zbozi "Rozbaleno skladem". Konkretny kus, kotry je na predaj bol vrateny zakaznikom, alebo bol rozbaleny a vystaveny v showroome? Ak bolo zbozi vratene zakaznikom, mozete mi napisat, ci zbozi vratil jeden zakaznik, alebo viacero zakaznikov? Aky bol dovod vratenia zbozi? Ma zbozi nejaku znamu zavadu?

1 odpověď

Dobrý deň, pokiaľ kúpim fotoaparát "na firmu" aká je dĺžka štandardnej záruky? Jeden alebo dva roky? ďakujem a prajem krásny deň.

1 odpověď

Dobrý den, součástí balení je poukázka na čištění snímače, měla by být potvrzena prodejcem, je prázdná. Jakým způsobem ji mám nechat od vás potvrdit? Děkuji

1 odpověď

Chtěl bych se zeptat, jak může být mezi dalšími kompatibilními objektivy například Nikon 16-80 či 55-200? Jedná se o objektivy pro APS-C snímače, tedy na FF bude docházet automaticky k ořezu...nechtělo by to nějakou úpravu???

1 odpověď

je to dobrý nástupce D3 ?

1 odpověď

Dobrý den, když někdo kupuje D750 nepotřebuje "oranžový" batoh protože mám doma 3 Nikony, jsem VIP zákazník: D750+24-120mm: Fotolab 73.390,- FotoŠkoda 69.990,- Megapixel 74.390,- Digital24 63.990,- Alza 73.954 ,- + doplňky oranžové Děkuji, JL

1 odpověď

Dobry den, chtel bych si zeptat jakou ma rychlost zapisu Nikon D750. Nevim jakou paměťovou kartu mam koupit SDHC nebo SDXC. Dekuji za odpoved

1 odpověď

Da sa uplatniť na daný tovar cash back od nikonu?

1 odpověď

Alza ponuka siroky sortiment veci to je super ale prečo pri fotoaparáotoch este stále nemozem zakupit nikon D850 ?

1 odpověď

Dobrý deň.Zaujíma ma rok výroby fotoaparátu.Vďaka za odpoveď

1 odpověď
Položit otázku