Fórum Nintendo Switch - Neon Red&Blue Joy-Con

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den bude moznost koupit na 1/3 jako ostatni ?

1 odpověď

Dobrý den, zakoupil jsem dnes verzi Diablo III Limited Edition, ale hra není dostupná v menu - vidím pouze hru, která je na SD kartě. Musí se Diablo nějak aktivovat..? Děkuji

2 odpovědi

Dobrý den, koupil jsem zboží (Switch Diablo 3 Limited Edition) které bylo otevřené skladem. Chci se zeptat na kod na hru Diablo 3, který jsem v krabici nenašel jestli to je chyba nebo to tak má být v tomhle případě?

1 odpověď

má wifi pripojení ?Hraní multiplayer ?

1 odpověď

dobrý den, chci se zeptat jak se to u tohoto produktu se hrou. Mám na výběr stojak a elektronickou hru.Co z toho je vlastně co prosím? Děkuji

1 odpověď

Dobry den, dnes som si u Vas kupil Nintendo Switch Diablo III Limited Edition ktore bolo pouzite a teda bolo v zlave za 328 eur. No ale v krabici som nemal CD key k hre diablo 3, teraz neviem ci tam ten cdkey nema byt lebo to bol pouzity ale potom nerozumiem preco som dal 328e za pouzite nintendo switch kde je vlastne len odratana cena tej hry a mohol som si kupit nove kde by som mal hru a nebolo pouzivane za 368e ktore mate v ponuke. Takto by ma to vyslo 328e + 54,90e za diablo 3 a teda mal by som to cele drahsie a k tomu este aj pouzite

1 odpověď

budete mít někdy nintendo switch ze stylem splatoon 2 růzovej a zelenej joy-cony ??

2 odpovědi

Kdy bude u vas dostupna nova revize s delsi vydrzi?

3 odpovědi

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se už prodává nintendo switch s updatovaným hardwarem nebo je to stále původní verze

2 odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli už máte info, kdy bude v prodeji vylepšená verze Nintendo Switch s lepší baterií (nemyslím Lite)? Bude se prodávat jako nový model, nebo postupně nahradí ten starý? Díky za odpověď

2 odpovědi
Položit otázku