Fórum OEM audio 3.5mm JACK --> 2x 3.5mm JACK

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

zajímalo by mě jestli jde abych do jedné díry zapojil mikrofon a do druhé sluchátka

4 odpovědi

Dobrý den, jakou JINOU a KVALITNÍ redukci bych měl použít k pc do zvukové karty, abych mohl mít zárověň zapojené reproduktory i sluchátka, ale se stejnou kvalitou zvuku? Tato redukce mi pouze zvuk rozděluje, zvuk není kvalitní a je potichý. Děkuji

1 odpověď

Existuje inverzní zařízení k tomuto? Tzn. mít dva zdroje zvuku (PC a mobil) a jedny sluchátka. Klidně s ručním přepínáním a jiným zdrojem/cílem než jack - to už se dalo řešit redukcemi/sluchátky. Díky

1 odpověď

Připojil jsem redukci do svého notebooku pak zapojil sluchátka a mikrofon a nefungovalo ani sluchátka ani mikrofon.

1 odpověď

je možné dat redukci do zdířky pro mikrofon pro použiti dvou mikrofonů? díky

1 odpověď

to je rozdvojka aj na mikrofon aj na audio ?

5 odpovědí

Dobry deň, chcem sa opýtať, keď do tejto redukcie (či co to je) zapojím 2 sady repraku s koncovkami 3,5 mm JACK a zapojím to do PC bude mi to fungovať? Ďakujem vopred.

2 odpovědi

dobrý den, mám notebook lenovo thinkpad e560 a tam je jen jeden jack 3,5 mm na mikrofon se sluchátky... Pokud do tohoto zapojím zvlášt mikrofon a zvlast sluchátka a zapojim to do netobooku, bude to fungovat? myslím sluchátka a mikrofon. děkuji

1 odpověď

Dá sa použiť aj opačne ? Cez Female to Male redukcie dva vstupy (PC a BT prijímač) pripojiť do double Female strany a do single Male strany zapojiť reproduktory. Bude to hrať ? Ďakujem :)

1 odpověď

Zdravim,chci se zeptat,když do redukce zapojim 2x 2.1 reproduktory,budou mi hrát všechny bedny dohromady?Díky

1 odpověď
Položit otázku