Fórum Plantronics Explorer 500 černý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Chci se zeptat zakoupil jsem si handsfree plantronics e 500 bilý a k firemnímu Samsung Galaxy Xcover 2 nelze zařízení připojit vubec ho přes bluetooth nevidi. Děkuju za odpověd

1 odpověď

Chtěl bych se zeptat, jak sparovat s mobilním zařízením samsung A5. Na telefonu je HF neviditelné. Bluethu na telefonu je zapnuté s viditelné pro ostatní zařízení. Mimo HF vidím jiná zařízení a lehce je sparuji. HF u jiného telefonu je normálně viditelné. Prosim o postup, jak mam postupovat.

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat zda tento produkt s BT 4.1 bude kompatibilní s telefonem, který má BT ve varzi 2.1? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás toto zboží a handsfree nejde spárovat s Iphonem SE. Chtěl bych se zeptat, jak tento problém vyřešit nebo jestli je to důvod k reklamaci zboží. Děkuji, Brychta

1 odpověď

Dobrý den, mám od vás Plantronics Explorer 500 ,ale praskl mi ušní gelový nástavec potřeboval bych si objednat noví ,ale nevím který, máte tam více tipů a u žádného není napsán tento přístroj. Chtěl bych stejný jako byl ten originál. Mohli by jste prosím poradit který? Děkuji.

1 odpověď

Dobrý den, podporuje Plantronic explorer 500 telefony Nokia? Děkuji.

1 odpověď

Dobrý den, je asi úplně jedno, u kterého hands free položím svůj dotaz, chci se totiž zeptat, které z vašich HF je kompatibilní s telefonem Sony Xperia Z5. Děkuju za odpověď. Romana

1 odpověď

Dobrý den, mohu se zeptat jaký je obsah balení? Obsahuje i klip za ucho? Děkuji

3 odpovědi

Hovoří se o tom. že je možné vybrat hlasové ovládání ve více jazycích. Nikde jsem se ale nedočetl, zda i v českém jazyce. Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den, chci se vás zeptat, zda bude fungovat telefon Gigaset S820 (https://www.alza.cz/siemens-gigaset-s820-dect-d393529.htm?o=1) s Bluetooth Headsetem Plantronics Explorer 500 (https://www.alza.cz/plantronics-explorer-500-bily-d2789535.htm?o=2) Děkuji

1 odpověď
Položit otázku