Fórum PremiumCord DisplayPort propojovací, stíněný, 5m

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den. Nemohu najít informaci o verzi standardu, jaká je to verze?

1 odpověď

Zdravím můžu ho připojit k monitoru aby mě jel na 144Hz ? díky

1 odpověď

Těm, kdo mají problémy s DisplayPort připojením doporučuju tenhle kabel: Odkaz do neznáma Zkusil jsem čtyři různé kabely od různých výrobců a až tenhle funguje bez problémů. 3metry 1920x1080 @ 120Hz stereo3D

2 odpovědi

dobrý den, mám monitor s reproduktory, přenáší kabel i zvuk ? děkuji

1 odpověď

Dobrý den. Můj dotaz se netýká přímo k tomuto produktu, ale bohužel se mi nikde na Vašich nepřehledných stránkách nepodařilo dopátrat, kde dotaz na nové zboží zadat, tak jej píši sem. K PC mám připojené pomocí VGA kabelu 1x LCD (všechny vstupy na tomto LCD jsou: HDMI, VGA) a dále potřebuji k PC připojit druhé LCD, které má vstupy: DVI, HDMI, DisplayPort. Toto druhé LCD je ve vzdálenosti od PC zhruba 15 až 20 metrů. Na PC mám výstupy 2x DisplayPort a 1x VGA. Původně jsem chtěl připojit druhé LCD pomocí DisplayPort, ale takto dlouhý kabel jsem nikde nenašel a když, stál více jak 2tis. Mohli byste mi, prosím, navrhnout nějaké cenově dostupnější řešení? Např. pomocí redukcí DisplayPort->HDMI nebo DisplayPort->DVI? Děkuji a přeji pěkný den.

1 odpověď

dobrý den, potřeboval bych koupit několik ks propojovacích displayportů s feritovými valečky na kabelu, naprosto zásadní pro fungování dvou monitorů na jednom pc v naší firmě, nejsem schopen to na alze najít...děkuji

1 odpověď

Dobrý den, včera jsem si koupil tento kabel, ale monitor píše, že není signál. Grafická karta AMD R9 380 Monitor LG 27EB22 Je nějaký důvod, proč by ten DP neměl fungovat? Jsou nějaké různé verze?

2 odpovědi

Potřeboval bych poradit jaky displayport kabel mam koupit kdyz mam geforce 1060 6g a monitor asus vg248qe 144hz Predem diky za odpoved.

1 odpověď

Podporuje tento kábel 144Hz ?

1 odpověď

propojil jsem kabelem monitor a PC ale nefunguje...?poradíte mi co s tím nebo co bych měl zkusit

1 odpověď
Položit otázku