Fórum PremiumCord HDMI 1.4 propojovací 25m

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Hladam HDMI kabel na prepojednie smart TV a satelitu(DIGI) Mate v ponuke rozne kable tusim 3 druhy aky je medzi nimi rozdiel ? RESP ktory odporucate a ktory je najlepsi

2 odpovědi

Mám na vás dotaz ohledně kabelů HDMI. Potřeboval bych ověřit, zda je rozdíl mezi kabelem HDMI určeným pro PC a pro TV. Vím o tom, že v případě pc, jeli propojen s TV, je notné vést zvuk samostatně. Ale u set top boxů a TV to neplatí a zvuk´by měl být veden také tímto kabelem. Koupil jsem u vás kabel HDMI - 0,5m, propojil STB od UPC kabelem HDMI, nastavil signály na TV a na STB pro kabel HDMI a sice obraz je špičkový, ale zvuk žádný. Tak mě zajímá, zda čistě náhodu u těch pc kabelů není úpravou zohledněno, že zvuk je vyváděn ze zvukové karty samostatně a pak by pochopitelně to v propojení STB-TV zvuk také nedávalo. Napadlo mě to i z toho důvodu, že cenově jsou HDMI kabely v prodejnách s TV dosti nad cenami s běžnými kabely HDMI pro pc.

1 odpověď

dobrý den ...měl bych technickou otázku. mám TV a chtěl bych ji připojit jako druhý monitor k pc- našel jsem jako nejlepší možnost,že by mohl pomoct kabel HDMI. Můžete mi poradit zda se nepletu,ať zbytečně nekupuji něco co nevyužiji. Děkuji

1 odpověď

existuje možnost propojení hdmi a skart-mám starší tv Daewo s připojenímskart, jde a jak propojit sat přij Synaps zr 300 na tuto tv ? na sat přij není skart ale jen hdmi děkuji Drkamenskyj@atlas.cz

1 odpověď

Chcem sa spýtať, či daný kábel podporuje prenos 1080p a 144Hz zároveň.

2 odpovědi

Podporí tento kábel prenos pri 2 560 × 1 440p - 60Hz čí aj viacej Hz? a ak aj viacej Hz tak o kolko viacej, DVI-D kable dajú na max 2560 x 1600 pixelov @ 60 Hz konkrétne (ROLINE prepojovací Gold DVI-D pre LCD, 2m) viem že tento je HDMI 1.4 a sú aj 2.0, čo je najlepšie pre Herný PC (https://www.alza.sk/alza-gamebox-neo-gtx1070-d4304764.htm?catid=18859866#popis) ja viem záleží aj na monitore.

1 odpověď

Dobrý den.....chci se jen ujistit, že propojení televize PANASONIC Viera TX-L32C2EA a notebooku tímto HDMI kabelem mi skutečně zajistí možnost přehrávat filmy uložené v notebooku na televizi a to pochopitelně i včetně zvuku ?? Jak notebook tak i TV tento výstup mají. Děkuji za případnou odpověď.

2 odpovědi

Dobry den mna by zaujimalo ci tento kabel podpori pri rozliseni 3840 × 2160 - 60Hz ? Dakujem

1 odpověď

Dobrý den, bude kabel pasovat do PS3 SuperSlim ?

1 odpověď

Funguje tento kábel aj ako hd kabel medzi xbox 360 e a TV , na zvisenie kvaliti obrazu ?

2 odpovědi
Položit otázku