Fórum PremiumCord USB-C 3.1 (M) propojovací USB 3.0 (M) 0.5m

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je možné pomocí tohoto kabelu spojit Apple TV 4. generace s Macbookem? Díky

1 odpověď

Potrebujem kábel k nabíjačke Aukey Quick Charge 3.0 1-Port Wall Charger s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíjaním na 3 Ampére, zvládne to tento kábel, alebo potrebujem nejaký iný?

1 odpověď

Dobrý den, mám problém, při převzetí zboží na prodejně Alzy v Ústí n.L. jsem si nevšimla, že jsem místo zakoupených 3 ks kabelů dostala jen jeden. Spolu s kabely jsem kupovala longboard a sluchátka. Je možné toto nějak dořešit? Zatím se mi to nikdy u Alzy nestalo... Děkuji, L. Prokopcová.

1 odpověď

Dobry den je mozne pomocou tohoto kabla prepojovat pc a gopro hero 5.vdaka

2 odpovědi

dobrý den rád bych vedel jestli kabel bude nabíjet telefon Samsung s8 ?? Děkuji ;)

2 odpovědi

Dobrý den je vhodný k iPhone 6 ?

1 odpověď

Tony Dobrý den nabíjí i samsung galaxy s4 a přenáší data?

1 odpověď

Dobrý den. Hledám kabel USB-C nebo redukci z micro USB na USB-C u který je konektor min. 8-9mm dlouhý a ne jako u klasických jen 5mm potřebují pro nabíjení odolného telefonu Blackview bv8000. Děkuji

1 odpověď

Je tento kabel vhodný k propojení telefonu Samsung Galaxy A8 Duos s notebookem ? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, rád bych zakoupil usb-c kabel. nejlépe co nejkratší. do 20cm. nabízíte něco takového? děkuji za odpověď Antoš

1 odpověď
Položit otázku