Fórum RODE VideoMic Rycote

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Rád bych se Vás zeptal, jestli je mikrofon RODE VideoMic Rycote uzpůsobený k uchycení mimo kameru/DSLR i na mikrofonní tyč?

2 odpovědi

Dobrý den rád bych se zeptal jestli máte na tento externí mikrofon i návlek deadcat nebo jakýkoliv jiný návlek. Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dá sa použiť s týmto mic aj predlžovačka RODE SC1 ?

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možno mikrofon používat, jak pro natáčení na zrcadlovce, tak k nahrání zvuku v počítači :) Předem děkuji za Vaší odpověď

1 odpověď

Dobrý den,jsem youtuber který má špatnou kvalitu a vybavení např. :mikrofon, ale moji fanoušci kteří mně sledují tak mně nesoudí podle kvality ale podle zábavy a pobavení a proto bych byl rád kdyby jste mi tenhle mikrofon poslaly a já bych natočil reklamu na vás a podpořil bych tím sebe moje diváky a i vás :) Děkuji za odpověď Adam

2 odpovědi

S akými fotoaparátmi (kamerami) je kompatibilný tento mikrofón. ĎAKUJEM.

2 odpovědi

Chcel by som sa opýtať či je tento mikrofón možné pripojiť aj k iPhonu 7 plus cez redukciu...či to bude fungovať teda

2 odpovědi

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde připojit tento mikrofon na nikon d3300

1 odpověď

Zajímalo by mě jestli je možné použít mikrofon na tyči případně stojanu. Na spodní straně je závit, ale nikde jsem tuto informaci nenašel.

1 odpověď

Dobrý den. Da se ten mikrofon k foťaku nikon d3400?

1 odpověď
Položit otázku