Fórum ROLINE DisplayPort - HDMI propojovací, stíněný, 2m

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Měl bych dotaz k produktu https://www.alza.cz/roline-displayport-hdmi-propojovaci-stineny-2m-d504901.htm?catid=18849602 a informaci že je možný pouze jednosměrný přenos DP -> HDMI, znamená to tedy DP v notebooku a HDMI v monitoru?

1 odpověď

Koupil jsem si u Vás kabel DP->HDMI a chtěl jsem se ujistit, že u tomoto jednosměrného kabelu z DP do HDMI má být koncovka DP v PC a koncovka HDMI v monitoru? Při připojení monitoru přes tento kabel monitor píše NoSignal Detected a nefunguje.

1 odpověď

Potřebuji redukci, která umí převést signál z PC, ( HDMI ) do monitoru, který je zakončem DP ( displayportem ), zdá se mi, že prodáváte pouze opačný převod z displayportu na HDMI,

1 odpověď

Dobrý den, jakou verzi Display portu tento kabel podporuje?

1 odpověď

Zvladne tento kabel aj prevod 4K obrazu s HDR

1 odpověď

Dobrý den. Splňuje tento kabel specifikaci HDMI 2.0 (přenos 4K 60Hz)? Pokud ne, existuje nějaký který toto podporuje? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobry den,chcem pripojit moj HP Notebook ktory ma DisplayPort na Panasonic smartTV ktoy ma HDMI. Tj mirroring PC screen (windows 7) na smart TV. Moja otazka: je tento kabel urceny na takyto ucel? Ak ano, prenasa obraz i zvuk(z PC na TV), alebo len obraz? Dakujem.

1 odpověď

Dobry deň.bude mi fungovať ak mam grafickú kartu ASUS DUAL GTX1060 O3G z displey port a monitor BenQ RL2455 z hdmi ?

2 odpovědi
Položit otázku