Fórum Samsung Galaxy Note10+ Dual SIM gradientní stříbrná

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

tohle je dokonalost.

3 odpovědi

Dobrý den, budete mít samsung galaxy note 10+ i v jiných barvách než černá, bílá a stříbrná?

1 odpověď

Nádhera! Za jak dlouho se nabije z 0% na 100%? Na unpacked říkali 30 minut na celodenní výdrž. Znamená celodenní výdrž 100%?

3 odpovědi

Dobry den, mam tri otazky, na unpacked se chlubili, ze budou dve verze a obe s podporou 5G, vy je ale nemate uvedene u vlastnostech telefonu pouze 4G. rad bych byl pripraven na pristi rok az 5G zacne i u nas, podporuje tedy telefon 5G jak se reklo v unpacked streamu? druha otazka, je k telefonu neco navic? nebo 31 tisic jen za zaklad? a treti otazka, obsahuje baleni 45w nabijecku?

2 odpovědi

Dobrý den, jaká sluchátka budou součástí balení? Drátová s USB-C konektorem, nebo bluetooth sluchátka? Budou opět od společnosti AKG?

1 odpověď

Dobrý den bude Note 10 vystaven na prodejně Brno-Střed, když je tam Note 9 a S10?

1 odpověď

Dobrý den. Note 10+ má hybridní slot na sim, bude tedy možné použít dvě sim karty a k tomu ještě pamětovou kartu? Děkuji

1 odpověď

Kdy bude vystaven v Ostrave prosim?

2 odpovědi

Dobrý den, bude telefon obsahovat již z výroby ochrannou fólii? Chtěl bych telefon používat bez krytu a tak bych chtěl volit ochranu fólií zezadu i zepředu, bohužel, tuto možnost zatím nemáte v nabídce, pouze sklo. Mám zkušenost s Note8 že ani panzer glass za 1200kč přesně nedoléhá ke stranám zaobleného displaye a tak časem praskne. Lepení mi dělali na pobočce, ale ani tak nevydrželo déle jak měsíc.

3 odpovědi

novy telefon a bez darky jo?

1 odpověď
Položit otázku