Fórum Samsung Galaxy S9 Duos černý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

spíš konstatování. chtěl jsem vyměnit samsung s6 edge+ za nový s9, hm ale pak jsem si všiml, že alza má svoji akci (Za telefon zakoupený na Alze dostanete částku v hodnotě jeho výkupní ceny a bonus 2 500 Kč) a nejste součástí akce Odkaz do neznáma a výše zmíněný s6 jsem dostal a nevím kde byl nakoupený. Takže jsem musel holt s koupí ke konkurenci.

1 odpověď

Dobry den je tento telefon lepsi nez Iphone 7plus a po pripade co bych si mel zakoupit?

2 odpovědi

Dobrý den,předobjednala jsem si v pondělí 26.2. Samsung Galaxy S9 64 GB,růžový. Chtěla jsem se zeptat, jestli bude k dispozici již 9.3.,jak píšete na stránce AKCE pro předobjednávky nebo až 16.3.,jak je uvedeno u na stránce u výrobku. Také se chci zeptat,jestli starý telefon k protiúčtu a k využití slevy 2500,- mám donést až si půjdu osobně na prodejnu vyzvednout telefon nebo už dříve. Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den, rád bych využil předobědnávkové akce. Jaká je výkupní cena za galaxi note 4, koupeno u Vás 19.10. 2015 pod kódem SAMO0105. Dále se chci zeptat, zda je možné předobjednat i telefon ve verzi plus - v nabídce jsem ho zatím nenašel. Pro úplnost: Prodej a nákup bude realizován na firmu. Děkuji Karel

1 odpověď

Zbavte se starého telefonu a ušetříte za nový Není žádná novinka, že vykupujeme staré telefony. Když na naši pobočku přinesete jakýkoli (klidně i nefunkční) telefon, dostanete za něj 1 Kč a k tomu dostanete bonus 2 500 Kč na nový Samsung Galaxy S9 a S9+ 64 GB. Pokud k nám přinesete telefon zakoupený u nás, můžete za telefon dostat i víc – záležet bude jen na modelu a jeho stavu.... Jak mám chápat jakýkoliv klidně i nefunkční telefon? To znamená, že když donesu starou nefunkční nokiu z roku 2005 tak dostanu bonus 2500 Kč na nákup S9?? Díky za odpověď

1 odpověď

Musí být u vás zakoupený telefon ještě v záruce. Jak stanovíte jeho cenu?

1 odpověď

Bude to bez Androidu ? :o) Uvažoval jsem o koupi ale po posledním naštvání díky aktivaci Peel Sm.Remote ve starčím samsungu si může tahle firma strčit výrobky někam. Nikdy více.

1 odpověď

Dobrý den, chci se jen zeptat jaká je přibližná výkupní cena telefonu Nokia 5 cca dva měs. stará. Stav 9/10 Díky

1 odpověď

Dobrý den, to znamená, že můžu přinést i starou note 4, která nelze zapnout a dostat za ten křáp 1 kč+2500 kč?

2 odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy bude možné si oba modely S9 a S9+ prohlédnout na prodejně v Holešovících, děkuji

2 odpovědi
Položit otázku