Fórum Samsung SSD T5 1TB zlatý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, přibližná délka kabelu prosím je jaká?

1 odpověď

Je zde uvedeno že v balení je "kabel USB-A to USB-C" ale obrázky obsahují USB-C to USB-C. Jak je to ?

3 odpovědi

Lze tento disk přímo připojit k NTB Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 ? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa cez tento disk dajú hrať pc hry ako napríklad Gta V, pretože môj HDD disk to nestíha renderovať, ďakujem za odpoveď.

1 odpověď

Dobrý deň, bol by tento disk kopatibilný aj s USB 3.0 ? A ak áno, tak aký by to bol rozdiel rýchlosti čítania oproti USB 3.1 ? Ďakujem za odpoveď.

1 odpověď

Zdravím, lze tento SSD disk provozovat připojením na USB 2.0

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tento disk je schopen uložit fotky vyfocené v režimu snímek okolí, zvuk a foto atd... Předem děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobry den, tu cenu 474 eur myslite vazne? Ked v Amazone stoji 365 a este aj v rakuskej verzii Alzy 427 ? Za co zasa Slovakov trestate?

3 odpovědi

Dobrý den, nevíte, zda tento disk funguje spolehlivě s Macbook Pro 15 touchbar 2017? Díval jsem se na Alzatech na představení řady T1 a prý u nich byl problém, že si nerozuměl s každým usb řadičem. Je to dražší produkt a potřebuji spolehlivý ssd k Macu na práci. Děkuji za odpověď.

2 odpovědi

Dobrý den, jak mám rozumět tomu, že disk je GDPR ready? (ani stránky výrobce mi na tuto otázky neposkytly odpověď. Mám to chápat tak, že nebudu-li mít u konkrétních souborů uložený certifikovaný souhlas s jejich zpracováním, po roce se automaticky smažou? Prosím o upřesnění toho, co má tato funkce znamenat a k čemu je tedy dobrá. Děkuji.

1 odpověď
Položit otázku