Fórum Seagate BackUp Plus Portable 4TB červený

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den zajimalo by me pokud tento disk rozdelim na 2 partions po 2 GB zda mi jej nacte win xp nebo 32 bit system a jina zarizeni podporujici max. 2 GB velikost. Dekuji

1 odpověď

zdravim, mozem tento disk pouzit k ps4 ako ext. ulozisko

1 odpověď

Dobrý den. Je možné toto pouzdro jednoduše rozebrat? Zajímalo by mne také, jaký typ disku je uvnitř použit i proto, že je tento externí disk s převodníkem USBSATA znatelně levnější, než samotný disk Seagate Barracuda Laptop 4TB. Je tedy disk, použitý v tomto pouzdře, v něčem horší než zmiňovaná Barracuda? Děkuji.

1 odpověď

Máte v popisce vadné rozměry, prosím opravte to: Šířka 114,5 mm (11,45 cm) Výška 20,5 mm (2,05 cm) Hloubka 114 mm (11,4 cm) <<< !!!!!!!! Hloubka na první pohled není 11cm.

1 odpověď

Dobrý den, uvažuji o koupi dvou 4TB externích disků (oba bez samostatného napájení). "Utáhnou" dnešní notebooky současně dva takové 4 TB disky tak, aby se dalo zároveň kopírovat z jednoho na druhý? (mám notebook HP Pavilion 15bc-502nc, Win 10). Jsou i mezi novějšími stroji takové, které by to nezvládly? Funguje tento disk na Windows 7?

1 odpověď

Dobrý den chcem sa opýtať na puzdro k externí disku Seagate BackUp Plus Portable 4 TB modrý

1 odpověď
Položit otázku