Fórum Solight stolní lampička stmívatelná 12W, černá

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je hlava lampičku naklopitelná i do stran? Lze v lampičce vyměnit světlo? V recenzích je uvedeno, že nelze, ale zdá se mi to nepravděpodobné. Děkuji

2 odpovědi

DObrý den prosím jaká jen max výška lampičky?potřebuji to k monitoru a potrebuji aby to světlo bylo nad nim .Děkuji

2 odpovědi

dobry den.da se vymenit zarovky?

1 odpověď

Dobrý den mohu poprosit přesnější rozměry lampičky. Velikost základny nepotřebuji Jde mi o délku prostředního a koncového ramene Děkuji moc

1 odpověď

Dobrý den bílou barvu prosím nemáte děkuji

1 odpověď

Dobrý den, nerozumím tomu, jestli musí být lampička při používání neustále zapojena do sítě, nebo se nabije a poté funguje bez napájecího kabelu? Nikde jsem nenašla údaj o případné výdrži po nabití...

2 odpovědi

Dobrý den, lampičku jsem přinesl domů, vybalil a velké zklamání - spodní kloub je naprosto uvolněný, takže lampička stojí jen když je spodní část ramen zcela svislá, nebo spíše v mírném záklonu. Stačí do ní jen lehce strčit a hned se zklápí nezadržitelně až do nárou na desku stolu. Horní kloub je jak má, jen ten dolní je špatný. Co jsem se koukal, tak nějaká možnost dotažení se asi konat nebude, není liž pravda? Vypadá to, že ponesu ampičku vrátit, neboť se mi tím polohování velmi omezuje - za mne zklamání...

1 odpověď

Dobrý den, kolik Ampérů má USB na výstupu? Děkuji.

1 odpověď

Dobrý den, najednou se z ničeho nic lampička sama od sebe rozsvěcuje a zhasíná, nějaké řešení?

1 odpověď

Dobrý den, chápu dobře, že tento produkt a produkt Solight WO37-B, prodávaný v jiných obchodech je totožná lampička? Předem děkuji za odpověď

1 odpověď
Položit otázku