Fórum Spigen QS11 Air Vent Magnetic Car Mount Holder

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, rád bych se optal zdali udrží i tablet, např. Huawei Mediapad M5 "8.4". Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý deň chcel by som sa opytat.. je ten drziank účinný aj má IPHONE SE ? Za odpoved vopred ďakujem..

2 odpovědi

Dobry den, aka je hrubka prilozeneho kovoveho platku ? Dokazem ho nalepit medzi obal telefonu a samotny telefon bez toho aby mi obal odstaval popripade odpadaval ? Dakujem.

2 odpovědi

A prosím vás ten plíšek který je třeba nalepit na telefon je součástí dodávky(balení) či je třeba ho koupit samostatně,Děkuji za info!

1 odpověď

Dobrý den, funguje i s flipovym kozennym pouzdrem, prosim? Dekuji M.

1 odpověď

A je nutné umístit plíšek i "dovnitř" telefonu či stačí ho nalepit "zvenku"?

2 odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tento držák mi udrží tento telefon mám MyPhone HAMMER Energy 3G a příjde mi že je docela těžký?

1 odpověď

Dobrý den, nemůže plíšek pod krytem poškrábat záda telefonu? Mám huawei p20 pro a má skleněná záda. Nemáte popř. držák do ventilace s přísavkou?

1 odpověď

Dobry den. Ovlivnuje nejak tento system funkci NFC, bezdratove nabijeni, platby telefonem a sdilene nabijeni? Mam Samsung S10+. Dekuji.

1 odpověď

Zdravím, používá někdo plíšek nalepený pod Nillkin super frosted krytem? Uvažuji o něm, ale bojím se, že to nepůjde... Děkuji.

1 odpověď
Položit otázku