Fórum Tefal Sada nádobí SIMPLEO 7ks B907S774

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jsou hrnce vhodné také do trouby? Děkuji

1 odpověď

Dobry den, pali ucha pri rozehrati? Dekuji

2 odpovědi

Aky objem maju kastrole

1 odpověď

Kolik váží celá sada hrnců ?

1 odpověď

Dobrý den, hrnce, které jsem obdržel, neodpovídají specifikaci, kterou uvádíte v popisu zboží a to je: RENDLÍK o průměru 16 cm s poklicí (1,4 l) KASTROL o průměru 18 cm s poklicí (2 l) KASTROL o průměru 20 cm s poklicí (2,7 l) HRNEC o průměru 22 cm s poklicí (5,4 l) KASTROL o průměru 24 cm s poklicí (4,8 l) Maximální velikost je 4l pro dva největší hrnce pro klasické vaření a ne 5,4l a 4,8l jak uvádíte, pokud bych to chtěl naplnit na vámi uvedené litry, voda by se tam sotva vlezla. Identifikační číslo uvedené na krabici se shoduje s číslem, které jsem objednal. Jak nyní postupovat, případně proč uvádíte nepravdivé informace? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na poklice. Jak je jejich držák připevněn ke sklu? Jestli se tam nedostane voda, když se myjí v myčce. Nebylo by možné zaslat fotku na můj email? Děkuji

1 odpověď

dobrý deň, uvadite, ze nadobi je vhodne i do trouby. da se dat do trouby i s poklickou ?myslim poklicku tu, ktera je u techto hrncu.

1 odpověď

Dobrý večer, prosím o informace o objemu hrnců u sedmidílné sady - jsou stejně, jako u ostatních? Jsou v sadě jen hrnce, jak je psáno nebo i kastroly? Děkuji Králová

1 odpověď
Položit otázku