Fórum Trevi EM 401 R

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jak se to dá připojit k PC?

2 odpovědi

ako spojazdniť tento mikrofon. Zapojim tu antenu do repraka a do vtupu mic a nechyta mi to mikrofon.

1 odpověď

Dobrý deň, ako viem pripojiť tento mikrofón k iPhone 6s, tak aby fungoval? Mám ho pripojený do jacku cez redukciu (6,3 mm na 3,5 mm), avšak nefunguje. Pri pripojení na zrkadlovku pritom funguje. Potrebujem inú redukciu do iPhone (napr. lightning na jack)? Vdaka dopredu za odpoved a pomoc.

1 odpověď

Dobrý den chtěl jsem se zeptat. Když si pořídím dva tyto mikrofony, budou se mezi sebou nějak rušit? Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den, nejde mi zprovoznit mikrofon. Anténu zapojím do reproduktoru - zapnu a svítí LED, mikrofon jen zapnu a svítí displej. Mám tento reproduktor https://www.alza.cz/ngs-wild-metal-d5159943.htm Kde by mohl být problém?? Děkuji

1 odpověď

Dobry den, da sa tento mikrofon pripojit k mobilu (android) a nahravat? Dakujem.

2 odpovědi

Da sa pripojit k JBL Partybox 100 a pouzit ho ako karaoke ? 6.3 jack maju obaja takze by to mohlo fungovat otazne je ci dokaze partybox prehravat hudbu z bluetooth + miesat zvuk z tohto mikrofonu.

1 odpověď

Dobrý den.Bude fungovat tento mikrofon s párty reproduktorem LG OK 75 4B ?

2 odpovědi

Viete mi doporučiť prenosný reproduktor kompatibilný s týmto mikrofónom?

1 odpověď

Dobrý den, rád bych připojil mikrofon k BT reproduktoru Marshall Stanmore II. Bude to možné a bude fungovat. Děkuji

1 odpověď
Položit otázku