Fórum WD 2.5" My Passport 1TB modrý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, zaujal ma tento disk 1TB,je možné ho pripojit k Ipad Pro 10,5 256GB?! Bude fungovať bez problémov. Chcem z notebooku presunuť fotky videa i nejaké dokumenty na daný externý disk a potom ho v Ipade načítať a pozerať dané súbory...Je možné potom cez ipad (napr. Nejaky File manager) aj mazať súbory v ext.disku? Bude to všetko povolené?

1 odpověď

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi tímto diskem a diskem skupiny "elements" a je nějaký funkční rozdíl ve změně designu my passport disků, které předtím byly menší (velikostně). Děkuji.

1 odpověď

Dobrý deň, prosim vas aka je rychlost citania a zapisu tohto HDD?

1 odpověď

Dobrý deň fungoval by tento disc so starším televízorom samsung ue32j5100aw alebo treba disc s menšou kapacitou.

1 odpověď

Je k tomu v krabici nějaký kabel, nebo musím dokoupit?

1 odpověď

Dobrý den, nedávno jsem si zakoupila tento HD, po připojení k TV se sice v nabídce disk zobrazí, ale nenačte videosoubory, které jsou na něm nahrané. Můžete mi prosím poradit, co s tím? Děkuji

1 odpověď

Dobry den, ake otacky ma tento disk ?

1 odpověď

Hezký den, Potřebuji něco na dovolenou, kam bych mohl přesunout videa z microSD karty a bez PC. Lze to s tímto zařízením? Děkuji

1 odpověď

https://www.alza.cz/port-designs-colorado-2-5-zelene-d3753230.htm Dobrý den, bude tento obal pasovat na tento disk? Děkuji.

1 odpověď

Zdravím, půjde mi tento disk k Xbox One S? myslím tím na hry, a aplikace. děkuji

1 odpověď
Položit otázku