Fórum WD 2.5" My Passport 4TB modrý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi tímto diskem a diskem skupiny "elements" a je nějaký funkční rozdíl ve změně designu my passport disků, které předtím byly menší (velikostně). Děkuji.

1 odpověď

Dobrý deň, prosim vas aka je rychlost citania a zapisu tohto HDD?

1 odpověď

Je k tomu v krabici nějaký kabel, nebo musím dokoupit?

1 odpověď

Dobrý den, nedávno jsem si zakoupila tento HD, po připojení k TV se sice v nabídce disk zobrazí, ale nenačte videosoubory, které jsou na něm nahrané. Můžete mi prosím poradit, co s tím? Děkuji

1 odpověď

Dobry den, ake otacky ma tento disk ?

1 odpověď

https://www.alza.cz/port-designs-colorado-2-5-zelene-d3753230.htm Dobrý den, bude tento obal pasovat na tento disk? Děkuji.

1 odpověď

Zdravím, půjde mi tento disk k Xbox One S? myslím tím na hry, a aplikace. děkuji

1 odpověď

Proč je cena nastavena tak vysoko, když vyšel už novější model a i tenhle předtím (1tb) stál 50 dolarů což je přibližně 1100kč?

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat mám několik disků WD My Passport 1Tb a novou smrt tv Samsung, Disky to bez problémů načte zobrazí se soubory, ale už je to nepřehraje u většiny to píše něco opravě či podpoře, ale část soubourů to přehraje? nevíte v čem je problém se starým Samsungem to pracovalo dobře, když se soubory načetly stejně tak na satelitu, který používám pro přehrávání, když to na tv nejde. Chci si koupit tenhle disk s nějaké multimediální centrum poradíte mě které bezproblémů tyhle disky přehraje?

Je možno tento disk připojit k Macovi? Existuje specialni verze pro MAC, ale rad bych ho používal i na PC.

1 odpověď
Položit otázku