Fórum WD My Book 3TB

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěl bych tento disk připojit přez usb port do routeru Asus RT-N18U a sdílet ho v domácí síti. Bude mi pak fungovat zálohování složek z PC na takto vytvořený síťový disk pomocí přiloženého software WD Backup?

1 odpověď

Je tento disk kompatibilní s Windows 10?

3 odpovědi

dobrý den, mohl bych se dozvědět, jak se liší otáčkami (rpm) a velikostí cache následující tři produkty ? WD Elements Desktop - 3TB WDBWLG0030HBK; WD My Book - 3TB WDBFJK0030HBK; WD My Book - 3TB WDBBGB0030HBK; Pro WD Elements jsem někde našel 5400, někde 7200 rpm. Ani na webu výrobce to není jasně definováno. Že My Book má HW šifrování je mi jasné. Děkuji

1 odpověď

Chcel by som si na tento HDD nakopírovať filmy a následne prehrávať cez USB na svojej TV. Bude to fungovať? (čítal som niečo o nutnosti formátovania disku do FAT32, no nemožnosti vzhľadom na kapacitu disku).. bude to fungovať?

1 odpověď

Dá se v tomto zařízení nějak snadno vyměnit disk, kdyby se náhodou naplnil?

1 odpověď

7200 alebo 5200 rpm? nestalo sa prvy krat ze pri produkte boli uvedene zlé informácie

1 odpověď

Dobrý deň da sa potom externy hdd vytiahnut ked bude kapacita disku zaplnena a dat novy hdd alebo je tam napevno ze sa neda vymenit dakujem.

1 odpověď

lze se k disku připojit i vzdáleně?

1 odpověď

Zdravím. jaký je rozdíl v tomhle a WD My Cloud? Chci se k disku připojit i externě. můžete mí dát prosím odpověď na pár ozátek? Který je rychlejší? Který mohu připojit tak aby byl online a mohl jsem z něj tahat data vzdáleně? (pokud z obou tak jaký je v tom připojení rozdíl) Děkuji :)

1 odpověď

Dobry den, je to kompaktibilni s windows 7? a mohu si na pc prehravat filmy primo z disku? predem dekuji za odpovedi Polaskova

1 odpověď
Položit otázku