Fórum Xbox One S 1TB + Gears 5

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

dá se kupón někomu darovat

1 odpověď

Dobrý den, Nevíte prosím, jestli mají XBOX ONE S nějaké omezení na regiony? Jde mi o to, jestli mi bude fungovat v USA (s US napájecím zdrojem) a naopak jestli bude konzole z USA fungovat v ČR. Stávající účet a hry mám v rámci EU regionu. Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, chci si koupit konzoli xbox one s. Konzole je bez podpory 4k. Takže na ní nepůjdou hrát hry se 4k? Nebo můžu hrát jakoukoliv hru pro xbox one. Děkuji

1 odpověď

je mozne tento xbox pripojit k tv pomocou hociakeho hdmi 2.0 kabla alebo len pomocou toho ktory je pribaleny k xboxu?

1 odpověď

Nechápu to objednávání, jednou tam napíšou že balení obsahuje konzoli hru i ovladač a podruhé že jen konzoli. Může mi někdo poradit? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den. Chci koupit Xbox One S 1TB + Lego Forza Horizon 4 Bundle k vánocům a zajímalo by mne zda jsou to dvě hry a jestli jsou nějak časově omezené? Nebo je budeme moc hrát stále bez nějakého předplatného? Rád bych měl plnohodnotné hry.

1 odpověď

Dobrý den. Minulý týden stála sada Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 - 5990,- a než jsem stačil koupit stojí nyní 7790,-. Chtěl jsem jí koupit k vánocům, ale zdražilo se. Zajímalo by mne jestli se ještě budou nějak hýbat ceny směrem dolů např. při akci Black Friday?

1 odpověď

Htěl bych se zeptat, dá se hrát forza horizon 4 na s verzi xboxu one ve 4k?

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat do kdy platí kódy které jsou voucherech. Předem děkuji za odpověď

1 odpověď

Dá sa pozerať,cez Xbox YouTube?

1 odpověď
Položit otázku