Fórum Zalman ZM-HPS300

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Mám otázku. Jack od sluchátek a mikrofonu je v jednom jacku, nebo je zvlast jack na mikrofon a zvlast jack na sluchatka?

3 odpovědi

Když zapojím konektor pouze od sluchátek, bude mi to nahrávat i zvuk z mikrofonu, nebo si musím koupit adaptér?

2 odpovědi

Zajímavé, na obrázku je kabel látkový ale mně přišel gumový...zloději posraní

1 odpověď

Pokud mám v notebooku jen 1 konektor Jack, bude fungovat mikrofon i sluchátka pokud pouziju rozdvojku ? někde píší že ano, jinde že ne. Děkuji

2 odpovědi

Nahrává to dobře zvuk aby tam nešel slyšet šum klávesa a myš nebo aspoň aby to nebylo nahlas ?? Předem Děkuji za odpověd ;)

1 odpověď

Mám slevový poukaz v hodnotě 300 Kč na doplňky k notebooku. Na tento slevový poukaz se nevztahují tyto sluchátka: Zalman ZM-HPS300 černé. To mi jako chcete říct, že sluchátka nejsou doplňkem k notebooku? Děkuji za odpověď a vyřešení problému.

1 odpověď

Dobrý den, mám takový menší problém... Volal jsem se svými přáteli ale najednou mi přestal fungovat po 3 dnech od zakoupení mikrofon a jediné co bylo slišet byla jejich ozvěna ale mě to nesnímalo... Tak nevím jestli to reklamovat nebo jak to vyřešit. Děkuji za opdověď/i.

1 odpověď

Dobrý den chci se zeptat na sluchátka s mykrofonem když je zapojím do PC tak hned budou na hrách fungovat nebo potřebuji mít nainstalovaný SKYPE.

1 odpověď

nefunguje mi microfon je tam nejake nastavenie alebo proste nejde-jenefunkcný

2 odpovědi

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, s čím vším jsou tato sluchátka kompatibilní. Mám je už doma, ale při zapojení do notebooku mi nefungují. Nemyslím si, že by byl problém s kontaktem, ale spíš s tím, že notebook ani nezaregistroval, že jsou sluchátka připojená. Sluchátka po zapojeni např. do telefonu fungují. Tak teď nevím, jestli jsou sluchátka nekompatibilní s mým notebookem, zvukovou kartou a nebo jestli je tam další problém, na který nemůžu přijít. Děkuji za odpověď.

3 odpovědi
Položit otázku