Obnovit stránku

Fujifilm X-H1 tělo černý

Akční cena
26 990 Kč
22 306 Kč bez DPH

Fujifilm X-H1 tělo černý

Zvučná značka Fujifilm představuje očekávanou novinku - nejvýkonnější digitální fotoaparát řady X. Jedná se o špičkový model nahrazující X-T2. Oproti němu se chlubí 5osou stabilizací s účinností 5,5 EV. Dočkal se i nového zpracování těla, které je nyní sympaticky kompaktní a robustní zároveň. Vysokorychlostní procesor a velký snímač jej předurčují k tvorbě snímků ve vysoké kvalitě s perfektní reprodukcí barev. Je vybaven pokročilou redukcí otřesů a vyhovuje stále se zvyšujícím nárokům fotografů, kteří chtějí s fotoaparátem natáčet také působivá videa.

Čím fotoaparát Fujifilm X-H1 (tělo) zaujme?

  • Je nejvýkonnějším modelem řady X
  • Precizní 5osou stabilizací s účinností 5,5 EV
  • Pokročilou redukcí otřesů
  • Extra rychlým procesorem a velkým snímačem
  • Bytelným a robustním provedením
  • Nadprůměrnou obrazovou kvalitou fotek i videa
  • Vylepšeným ovládáním s 19 modifikacemi

Tlukoucí srdce fotoaparátu

Srdcem fotoaparátu Fujifilm X-H1 je vysokorychlostní procesor procesor X-Processor Pro. Díky němu dosahuje úctyhodné snímací rychlosti 14 snímků za sekundu. Rovněž při natáčení videa dosáhnete s X-H1 vynikajích hodnot. Při Full HD až 60 sn. / s a v nejvyšším 4K rozlišení 24 sn. / s. Procesor dokáže čerpat maximum ze snímače X-Trans CMOS III velikosti APS-C s rozlišením 24,3 MPx. Výsledkem jsou velice věrné barvy a obraz s obohacenou hloubkou. Bohatá sestava hned 91 ostřících bodů je společně s rychlým AF připravena vždy perfektně a hbitě zaostřit. Rozsah jeho detekce byl rozšířen o 1,5 bodu na nynějších -1EV, což napomáhá ostření za zhoršených světelných podmínek.

X-H1 má jako první model ve své řadě zabudovaný mechanismus stabilizace. Tu tvoří pokročilý akcelerometr a gyroskop. Společně pracují na opravách a kompenzaci obrazu. Opět je to rychlost, která u fotoaparátu vyniká, neboť se o úpravu obrazu starají přibližně 10 000× za sekundu. Stabilizace je založena na 5 osách.

Ovládání a příslušenství X-H1

Špičkové ovládání je vylepšeno o nové citlivé tlačítko spouště, které reaguje na jemné akce a fotografické příležitosti. Vedle toho disponuje X-H1 celou řadou ovládacích prvků, tlačítek a korekčních koleček v designu typickém pro FujiFilm. Hledáček fotoaparátu je elektronický a disponuje precizním rozlišením 3,69 milionu bodů. Je zhruba 1,6× jasnější, než tomu bylo u předchozích modelů a oční senzor, který přepíná mezi hledáčkem a displejem pracuje zhruba 2× rychleji. Zadní dotykový displej s 3" úhlopříčkou má rozlišení přes milion bodů a může se vyklápět mnoha způsoby. Až o 90° nahoru, o 45° dolů a o 60° doprava. Jeho variabilita využití je tedy značná a navíc můžete využít metody ostření dotykem. Profesionálnímu fotoaparátu nesmí samozřejmě chybět ani stavový displej. X-H1 ho má skutečně velký a čísla na něm jsou velmi dobře čitelná.

Zkušenosti značky FujiFilm mají obrovský přesah i do pestré škály příslušenství, kterou můžete k X-H1 využívat. Na výběr je pestré množství objektivů z řady X Mount nebo externích blesků a dalších. Pamatováno je i na kompatibilitu s nejnovějším softwarem pro editaci fotografií i videa.

Parametry a specifikace

Typ a funkce

Typ Bezzrcadlovka
Funkce Funkce webkamery, Odolné provedení, Sáňky pro blesk, Stativový závit, Stavový displej, Vestavěný blesk, Výměnné objektivy , Detekce tváří, Vhodné pro video
Hledáček Elektronický
Stabilizace obrazu Optická

Snímač

Poměr stran 16:9, 3:2, 1:1
Maximální ISO 51 200

Video

Maximální rozlišení videa 4K (4096 × 2160)
Max. snímková frekvence při max rozlišení 24 sn./s
Max. dosažitelná snímková frekvence 60 sn./s
Ozvučení videa Stereo
Video kontejner (typ souboru) .mov
Video kodek H.264/MPEG-4 AVC

Objektiv

Bajonet Fujifilm X

Displej

Úhlopříčka displeje 3 " (7,62 cm)
Funkce displeje Otočný/výklopný, Dotykový, Živý náhled (Live View)

Rozměry a hmotnost

Šířka 13,98 cm
Výška 9,73 cm
Hloubka 8,55 cm
Hmotnost 673 g

Paměť a ukládání

Podporované formáty RAW , JPEG
Typ paměťové karty SD, SDHC, SDXC

Baterie

Označení akumulátoru Fujifilm NP-W126S
Typ napájení Akumulátor
Výdrž baterie 310 snímků

Barva

Barva Černá

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), Bezdrátové rozhraní Wi-Fi
Audio/Video HDMI

Obsah balení

Obsah balení Akumulátor, Externí blesk, Popruh/poutko, Uživatelská příručka, Manuál, Napájecí kabel / adaptér, Krytka objektivu, Krytka těla
Počet objektivů 0
Kód:  OF5104a
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  16568743
Odkazy: Stránky výrobce
WEB8