Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

G21 Breezer

Akční cena
4 372 Kč
3 613 Kč bez DPH

G21 Breezer

Zralé ovoce, zeleninu, houby, čerstvé bylinky nebo i maso, se vším si bez řečí poradí sušička na ovoce G21 Breezer. Vzhledem ke stabilnímu příkonu 650 W sobě i své rodině kdykoli připravíte sušené ovoce, bezkonkurenční sušené houby nebo pravé jerky. Další výhodou sušičky ovoce je, že balení obsahuje 6 táců, díky kterým zvládnete usušit i větší objemy surovin. Při vysoušení se suroviny postupně zbaví vlhkosti, neztrácejí chuť a své zdravé hodnoty, vitamíny, minerály a jiné zdravé látky se z nich také nevytratí. Spolehlivá sušička G21 Breezer má motor umístěný zboku, díky tomu teplý vzduch přístrojem postupuje docela pravidelně. Nevzniká tak žádná potřeba sušicí tácy mezi sebou vyměňovat a proces sušení surovin je pro vás mnohokrát pohodlnější.

Hlavní přednosti sušičky potravin G21 Breezer

  • Sušička ovoce má sílu příkonu 650 W
  • Množství táců v balení: 6 kusů
  • Funkce sušičky potravin: Regulace teploty, Časovač a Automatické vypnutí
  • Tvar sušičky potravin: Hranatá
  • Sušička na potraviny má motor umístěný zboku
  • Snadná manipulace

Chytré funkce sušičky ovoce G21 Breezer

S pomocí zakomponovaného přehledného časovače zcela jednoduše nastavíte ideální dobu, po kterou se mají potraviny vysoušet. Když časovač doběhne do konce, dá vám signál, že je načase vytáhnout mřížky či vypnout sušičku ovoce. Sušička na ovoce má také funkci automatického vypnutí, která se postará o maximální bezpečnost a komfort při sušení potravin. Tato promyšlená sušička umožňuje také regulovat teplotu, se kterou se celý proces sušení zrychlí a zefektivní. Tuto vlastnost uplatníte při sušení různorodého ovoce, zeleniny i masa, a to z toho důvodu, že každá potravina ocení jinak vysokou teplotu.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 650 W
Tvar susičky Hranatá
Maximální hlučnost 52 dB
Umístění motoru V boční části
Typ ovládání Digitální
Průměr plat 33 cm
Počet plat 6

Funkce

Funkce Regulace teploty, Časovač , Automatické vypnutí

Typ zásuvky

Země Česko, USA
Kód:  G21Su724
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  BRZ-650W
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12