Obnovit stránku

10minutový gameplay ve 4K rozlišení představuje Doom Eternal v plné kráse (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Herní portál IGN se v rámci programu IGN First věnuje mimo jiné i těm největším herním titulům, které brzy dorazí na naše zařízení. A únor tohoto roku bude patřit exkluzivnímu zpravodajství o Doom Eternal, pekelnému FPS od studia id Software, které vyjde přibližně za dva měsíce. IGN tedy přineslo 10minutové video zachycující první okamžiky hry. Jak záběry z gameplaye dokazují, ani v letošním Doomu nebudeme ochuzeni o, pro sérii typické, brutální masakrování démonických bytostí a budeme k tomu moci použít hned několik nástrojů. Do likvidace pekelných démonů se pustíme 20. března na PC, PS4, Xbox One, Switchi a Google Stadia.

The First 10 Minutes of DOOM Eternal (4K/60fps) - IGN First

Alza Magazín

Doom Eternal (hra) | Doom (IP)

FPS Doom Eternal je pátý díl herní série Doom. Hru vyvíjí studio id Software a vydává společnost Bethesda Softworks. Hra vychází 20. 3. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii, 8. 12. také na Switch. Bez oficiálního českého překladu. Hra obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze Doom Eternal | Tipy pro režim Battlemode 

• Zdroje: IGN

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23