Obnovit stránku

27" BenQ PD2710QC

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
12 890 Kč
12 590 Kč
10 405 Kč bez DPH

27" BenQ PD2710QC

BenQ PD2710QD je profesionální 27" IPS monitor s prémiovou kvalitou obrazu odpovídající 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a standardu Rec. 709. Nabízí i vysoké WQHD rozlišení 2 560 × 1 440 s poměrem stran 16 : 9. Ocení jej nejen grafici, ale i všichni nároční uživatelé. BenQ PD2710QC je připraven na specifické požadavky uživatelů. Nabízí USB-C, takže jediným kabelem přenesete obraz, dobijete notebook a využijete zabudovanou dokovací stanici.
Skvělý produkt podtrhuje bohatá ergonomie, tedy nastavení obrazovky do libovolné polohy výškovým posunutím, naklopením či otočením až do pozice Pivot. Nechybí tradiční technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light, které zamezují blikání na pozadí, resp. redukují vyzařované škodlivé modré světlo.


WQHD Rozlišení

Vyzbrojte se svěží, úžasnou grafikou s rozlišením obrazu 2K.

Moderní dokovací stanice s USB-C

USB-C odstraní z vašeho stolu změť kabelů a zpříjemní připojení po přenášení notebooku či tabletu. Stačí totiž jediný kabel pro kompletní dokování včetně dobíjení. Dokovací stanice poskytuje konektory USB 3.0 a USB-C pro periferie, kabelovou síť, audio konektory i DisplayPort výstup pro další monitor.

Pokrytí 100 % sRGB a Rec.709 standard

Se standardem Rec.709 a 100% pokrytím barevného prostoru sRGB budete pracovat s nejvyšší přesností.

Široký zorný úhel s technologií IPS

PD2710QC je vybavený IPS panelem, který uživateli nabízí široké pozorovací úhly (178° v horizontálním i vertikálním směru) pro výjimečnou čistotu a svěží kvalitu obrazu ve všech úhlech.


Režim Darkroom

Režim Darkroom upravuje jas a kontrast obrazu, poskytuje zřetelné a ostré detaily a vytváří optimální nastavení pro práci tmavém prostředí.

BenQ CAD/CAM mode

Režim CAD/CAM

Už nikdy nepřehlédnete jediný detail! Převratný režim CAD/CAM nabízí vysoce kontrastní obraz, čímž vyniknou čáry a tvary technických výkresů. Výborné parametry displeje nejlépe využijete v aplikacích typu Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA a dalších CAD/CAM řešeních.

Režim animace

Animační režim umocňuje detaily v tmavých stínech, abyste mohli snadno ladit svoje návrhy, zatímco oblasti obrazu, které tuto funkci nepotřebují, zůstávají nezměněné.

BenQ Režim Animace

10 přednastavených úrovní

Animační režim umožňuje nastavit intenzitu podsvícení prostřednictvím 10 přednastavených úrovní.


Rozdělení pracovní plochy

Pomocí softwaru Display Pilot firmy BenQ můžete obrazovku rozdělit do požadovaných oblastí kvůli lepšímu využití multitaskingu.

DualView režim

Svůj pracovní postup můžete zdokonalit přepnutím do módu DualView, kde lze prezentovat nové návrhy v různých režimech zobrazení vedle sebe.

Bohatá ergonomie a Pivot

Ergonomie hraje významnou roli v produktivitě. Nastavte si monitor do správné výšky, abyste se cítili pohodlně a pokračujte v práci. Využijte funkce Pivot tedy automatického překlopení obrazu na výšku.


BenQ Flicker-free

Hodiny práce před monitorem lze nyní absolvovat bez pocitu únavy nebo podráždění zraku. Technologie BenQ Flicker-free eliminuje blikání obrazu při všech úrovních jasu a účinným způsobem snižuje únavu očí. Běžné obrazovky s LED podsvícením blikají rychlostí 200× za sekundu. Vaše oči nemusí blikání vidět, ale rozhodně ho cítí. Ulevte svým očím od blikání přechodem na monitor PD2710QC.

Low Blue Light

Každý monitor vytváří modré světlo, které je jednou z hlavních příčin poškození zraku, únavy očí, bolestí hlavy a poruchy spánku. Unikátní technologie BenQ Low Blue Light eliminuje škodlivé modré světelné spektrum barev vysílané běžnými počítačovými obrazovkami a umožní strávit čas před vaším počítačem ve zdravějších podmínkách. Využijte 4 přednastavených typů v závislosti na dané činnosti.

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 27 " (68,58 cm)
Typ rozlišení Quad HD
Rozlišení 2560 × 1440 px

Obrazovka

Odezva 5 ms
Jas 350 cd/m2
Kontrast 1000:1
Poměr stran 16:9
Konstrukce Rovná

Připojení

Typ připojení DisplayPort, HDMI 1.4, mini DisplayPort, USB-C
Další připojení RJ-45 (LAN), Sluchátkový výstup, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)

Vlastnosti a funkce

Další funkce Nastavitelná výška, Pivot, Reproduktory, Flicker-free, Filtr modrého světla, Power Delivery
VESA uchycení 100×100 mm

Barva

Barva Černá, Stříbrná

Spotřeba

Rozměry a hmotnost

Šířka 62,48 cm
Výška 61,38 cm
Hloubka 27,86 cm
Hmotnost 7,4 kg

Záruka

Rozšířená záruka Prodloužená záruka

Lokalizační hláška UK

Kód:  WT157u1c
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  9H.LG2LA.TSE
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB17