Obnovit stránku

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500 + pohybové ovladače

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500 + pohybové ovladače


Acer OJO 500

OJO 500

Jakožto držitel dvou prvenství a dvou Acer patentů je Windows Mixed Reality headset Acer OJO 500 nejinovativnějším zařízením ve své třídě. Díky jeho jedinečné snadno odnímatelné a vyměnitelné konstrukci umožňuje snazší nahrazení konkrétních komponent a jde o první headset svého druhu, který nabízí integrovaný zvukovod a aplikaci pro měření vzdálenosti očních zornic.

  • Odnímatelná a vyměnitelná konstrukce
  • Volitelná vzdálenost očních zornic
  • Patentovaná aplikace pro měření vzdálenosti očních zornic
  • Ergonomický design polstrování

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety, chytré telefony a nositelná elektronika. Společnost Acer také vyvíjí cloudová řešení, která podporují internet věcí. V roce 2016, kdy Acer oslavuje čtyřicáté výročí svého založení, se řadí mezi pět největších počítačových firem na světě.


Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Odnímatelná a vyměnitelná konstrukce

Odnímatelné objektivy usnadňují manipulaci a skladování. Díky možnosti volby mezi tvrdými a omyvatelnými1 měkkými popruhy, které lze vyjmout, si mohou  být uživatelé jistí, že používají čistou náhlavní soupravu. Pokud je vyjmuta jednotka s čočkami, zmenší se velikost headsetu a usnadňuje se jeho údržba.

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Snadná volba vzdálenosti očních zornic

Přesným nastavením prostoru mezi čočkami podle vzdálenosti mezi očima si mohou uživatelé vychutnat mnohem komfortnější zážitky. Nastavení polohy mezi očními zornicemi do optimální vzdálenosti zajišťuje, že uvidíte obraz mnohem jasněji. Mezera mezi zornicemi je také nazývána interpupilární vzdáleností (IPD) a čočky lze přizpůsobit pomocí kolečka na headsetu tak, aby jí odpovídaly.

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Pohodlnější hlavový popruh

Komfortní hlavový popruh pomáhá nastavit čočky do správné polohy. Použitím mimořádně velkého polstrování náhlavní souprava mnohem lépe sedí na hlavě, takže je méně pravděpodobné, že při vyklopení nahoru sada spadne z hlavy.


Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Integrované audio

Prvenstvím u VR headsetů a Windows Mixed Reality headsetů se může pochlubit patentovaný integrovaný audio systém směrující zvuk k uším nositele. Díky tomu, že zanechají uši otevřené vnějším zvukům, si mohou uživatelé udržet povědomí o svém okolí a stále si vychutnávat podmanivé zážitky. To ocení především ve veřejných prostranstvích, kde nemusí chtít být zcela odříznuti od svého okolí.

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Volitelný přední kryt

Firmy mohou nechat personalizovat své headsety Acer OJO 500 například vytištěním2 svého loga  a barev na čelní kryt headsetu. 

1 popruh má omezený počet vyprání

2 Musí splňovat minimální množství objednaných kusů.

3 Vyžaduje kompatibilní počítač.

Acer Windows Mixed Reality Headset OJO 500


Výhody Windows Mixed Reality

Windows Mixed Reality je ideální způsob, jak si vychutnat virtuální realitu, neboť nabízí řadu výhod, které virtuální zážitky zpříjemňují. Systém Inside-Out Tracking sleduje svět kolem headsetu; rychlé nastavení do pouhých 10 minut znamená, že budete připraveni k akci mimořádně rychle; díky šesti stupňům svobody se nyní můžete pohybovat dopředu/zpět, nahoru/dolů, doleva/doprava, vybočovat, zatáčet a natáčet do stran; a díky více než 2 500 hrám a zážitkům3 dostupným v obchodech Steam® VR a Microsoft Store si nikdy nebudete stěžovat, že nemáte co dělat.

Kód:  ACRVR2b
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  VP.R0AEE.002
WEB13