Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Veškerý profit z prodejů DLC Outback Pack pro Call of Duty: Modern Warfare půjde na pomoc požáry sužované Austrálii (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Neustále se rozšiřující požáry, jež aktuálně postihly Austrálii, jsou problémem, na který velmi aktivně nereagují jen ekologičtí aktivisté, popírači klimatických změn, a hvězdičky stříbrného plátna, ale také herní vývojáři spolu se společnostmi pohybujícími se v tomto průmyslu. Pomoci místnímu obyvatelstvu a živočichům, chce kromě streamerů na platformě Twitch, či vývojářského studia Bungie prodávajícího trička, též parta z Infinity Ward, jejíž Call of Duty: Modern Warfare patří mezi nejvýraznější FPS minulého roku, čehož se rozhodla v rámci této situace využít.

V případě, že Call of Duty: Modern Warfare vlastníte, v nabídce balíčků můžete nalézt DLC The Outback Relief Pack. Když jej na PC, Xbox One či PS4 zakoupíte do 31. ledna, všechny vaše peníze půjdou podle informací z tweetu společnosti Infinity Ward automaticky na pomoc plameny trýzněné Austrálie. Pokud náhodou nejste hráči Call of Duty: Modern Warfare, můžete podat pomocnou ruku i bez toho, že byste ho vlastnili. Stačí jen zaslat peníze australskému červenému kříži, nebo dobrovolným hasičům.

CoD: Modern Warfare; screenshot: pomoc Austrálii

• Zdroje: Twitter (Infinity Ward)

P-DC1-WEB27