Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Animovaný Mortal Kombat se předvádí v řádně krvavém traileru (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Mortal Kombat v animovaném pojetí míří na naše blu-ray přehrávače. Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge, jak zní celý název chystaného snímku, je samozřejmě adaptací stejnojmenné a legendárně brutální série bojovek. Kreslený film se zaměří na neméně slavnou postavu Scorpiona a soudě podle posledního traileru si v krvavosti nezadá se svou předlohou. Pojďme se tedy na ukázku podívat!

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge; screenshot: Scorpion

Scorpion si jde pro svou pomstu

Hlavním hrdinou animovaného snímku tedy zjevně bude muž jménem Hanzo Hasashi alias Scorpion, který během útoku nepřátelské frakce válečníků přišel o rodinu i vlastní život. Přišel sice do pekla, dostal ale možnost povstat z mrtvých a jednou provždy pomstít svoji rodinu. Tyto události by měly tvořit základní dějovou kostru filmu, série Mortal Kombat se ale doslova vyžívá v rekombinovaných zápletkách čítajících miliardu charakterů a příběhových zvratů, na 100 % tedy můžeme očekávat to samé i zde.

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge – Red Band Trailer

Animovaný snímek Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge stejně jako předloha krví nešetří.

Kromě Scorpiona se objeví snad všechny důležité (a fanoušky oblíbené) postavy, můžeme se tedy těšit na Sub-Zera, Sonyu Blade, Gora, kouzelníka Quan Chiho, Johnnyho Cage, Raidena, Shao Khana, Shang Tsunga, Liu Kanga a další. Nebyl by to ale Mortal Kombat bez napínavých a zlámanými kostmi a vyrvanými vnitřnostmi přetékajících soubojů, trailer naštěstí potvrzuje, že se jejich nepřítomnosti obávat nemusíme. Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge vyjde 14. dubna 2020 v digitální formě a o dva týdny později (28. 4.) na 4K Ultra HD a blu-ray nosičích.

• Zdroje: Warner Bros, YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19