Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky v Děčíně, Kladně a Frýdku-Místku. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

AROZZI Leggero černo/červený

-5%
Akční cena
6 490 Kč
6 159 Kč
5 090 Kč bez DPH

AROZZI Leggero černo/červený

Elegantní herní stůl AROZZI Leggero v černo-červeném provedení

S herním stolem AROZZI Leggero získá váš herní prostor novou úroveň komfortu a praktičnosti. Plusem je také jeho povedený design v černo-červeném provedení. Jeho deska totiž měří 114 cm na délku a 72 cm na šířku. Stůl AROZZI Leggero je tak zcela ideální do menších místností a pohodlně na něj postavíte monitor a klávesnici s myší. Díky kvalitním materiálům, odolné konstrukci a skvělému zpracování jsou herní stoly AROZZI předurčeny k dlouhé životnosti bez kompromisů.

114 × 72 cm

Rozměry desky

27,6 kg

Hmotnost

72,5 cm

Výška

AROZZI Leggero

Chytře řešená kabeláž

Ve spodní části desky stolu AROZZI Leggero najdete šikovný cable management systém, takže se vám od stolu nepotáhnou metry nevzhledné kabeláže. V desce stolu AROZZI Leggero jsou navíc nachystané hned tři výřezy.

AROZZI Leggero

Deska s vysokou odolností

Desku stolu AROZZI Leggero navíc kryje protiskluzový a voděodolný kryt z mikrovlákna, který klidně můžete použít i místo podložky pod myš. Výhodou je fakt, že kryt lze ze stolu sejmout a jednoduše na nízkou teplotu vyprat.

AROZZI Leggero

Stůl, který vám zajistí ideální herní podmínky

Se stolem AROZZI Leggero najdete ideální herní polohu i pro dlouhé herní seance. Desku lze totiž výškově nastavit. Stůl jako takový stojí na robustní ocelové konstrukci.

4,7
hodnotilo 6 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Vlastnosti Voděodolný , Protiskluzový povrch , Systém pro správu kabelů

Rozměry

Hloubka 72 cm
Hmotnost 27,6 kg
Nosnost 65 kg
Šířka 114 cm
Výška 72,5 cm

Materiál

Materiál stolu Ocel

Barva

Barva Červená
Kód:  AROZ08d7
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  ARENA-LEGG-RED
WEB8