Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Assassin's Creed Syndicate zdarma na Epic Games Store společně s kartovým RPG Faerie (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Epic Games Store se svými hrami zdarma nijak nepolevuje a i tento týden se můžeme těšit na dva nové tituly. Konkrétně půjde o strategickou karetní hru od studia Abrakam kombinující prvky Hearthstone a Osadníků z Katanu. Ve Faerii bude vaší jedinou nadějí v boji proti hráči či počítači váš um a strategické myšlení, které na virtuální dynamické herní desce dostanou pořádně zabrat. Faerie vyšla 30. března 2016 na PC a iOS.

Pokud ale dáváte přednost akčnějším záležitostem, v nichž hlavní roli hrají asasíni a templáři, pravděpodobně sáhnete po druhé nabízené hře zdarma – Assassin's Creed Syndicate od Ubisoftu. V něm zavítáte do Londýna v 19. století a mimo jiné se vžijete do role dvojčat Jacoba a Evie Fryeových bojujících za osvobození anglické metropole od nadvlády templářů. Assassin's Creed Syndicate vyšlo 23. října 2015 na PS4 a Xbox One, 19. listopadu 2015 na PC.

Oba tituly budou dostupné zdarma na v obchodě Epic Games od 20. do 27. února 2020.

Assassin's Creed Syndicate; screenshot: krycí palba

• Zdroje: epicgames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29