Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Batman, Castlevania a Sonic v rámci služby Xbox Live Gold zdarma již tento březen (NOVINKA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Jestliže vlastníte Xbox Live Gold nebo Game Pass Ultimate, od 1. března se můžete těšit na nové tituly, které budou v rámci těchto služeb dostupné zdarma. Kromě všech pěti epizod adventury Batman: The Enemy Within či plošinovky Shantae: Half-Genie Hero, hráči dostanou přístup i k akční adventuře Castlevania: Lords of Shadow 2 a návratu se dočká také Sonic Generations, jehož hlavní hrdina momentálně trhá rekordy i na filmovém plátně.

Xbox Live Gold; screenshot: hry zdarma

Batman: The Enemy Within (1. – 31. březen 2020, Xbox One)

Pokud jste fanoušky práce studia Telltale Games (The Wolf Among Us, The Walking Dead, Tales from the Borderlands), na své si přijdete i při hraní Batman: The Enemy Within (pokračování Batman: The Telltale Series). V kůži Bruce Wayna a zároveň jeho alter ega Batmana se pustíte do klasického dobrodružství typického pro tituly od tohoto amerického studia zahrnující dialogové volby, které ovlivňují příběh, quick time eventy a prozkoumávání různorodých prostředí.

Shantae: Half-Genie Hero (16. březen – 15. duben 2020, Xbox One)

V plošinovce Shantae: Half-Genie Hero od studia WayForward se převtělíte do polovičního džina v ženské podobě jménem Shantae. Ta se musí postavit tváří v tvář zločinu v Sequin Land a porazit temné síly. Na boj s nimi může použít své dlouhé vlasy a jejich téměř smrtící švih nebo břišní tanec, který jí pomůže převtělit se do mnohem silnější podoby.

Castlevania: Lords of Shadow 2 (1. – 15. březen 2020, Xbox One a Xbox 360)

Pokračování 10leté klasiky Castlevania: Lords of Shadow vám umožní zhostit se role Drákuly, který se na pokraji smrtelnosti pokouší znovu získat svou moc. Po uzavření paktu se smrtí se pouští do boje proti Satanovi jak ve středověkých časech, tak i moderní době. Kromě několika zbraní, které Drákula používá k dosažení svých cílů, má hráč k dispozici také otevřený svět.

Sonic Generations (16. – 31. březen 2020, Xbox One a Xbox 360)

Téměř 10letá plošinovka s modrým ježkem v hlavní roli, v níž Sonic s Tails (Sonicův věrný společník v podobě dvouocasé lišky) spojí síly se svými „já“ z minulosti a bojují proti doktorovi Eggmanovi (Robotnik), si vysloužila v době svého vydání nadprůměrná hodnocení. Určitě tak potěší fanoušky Sonica, ale i hráče tímto modrým rychlíkem dosud nepolíbené.

• Zdroje: news.xbox.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22