Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Battlefield 5: nová kapitola Into the Jungle má trailer a datum vydání (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Do FPS Battlefield 5 se chystá na 6. února další větší update (6. kapitola), Into the Jungle. Jak už z názvu vyplývá, obsah bude zaměřený na válčení Ameriky s Japonskem. Tyto strany se do Battlefield 5 dostaly v rozšíření War in the Pacific, takže je celý update převážně o nich. Into the Jungle nabídne novou mapu Solomon Islands a dodatečné zbraně pro většinu herních tříd (lehký kulomet Type 11, brokovnice Model 37, pušku M2 Carbine, M1A1 bazuku a zajímavou výbušninu na tyči pro vyřazování těžké techniky, takzvanou „Lunge Mine“).

S updatem také přicházejí unikátní kosmetické úpravy v podobě „elitních vojáků“ – specialistka Misaki Yamashiro, americký a japonský pilot Steve Fisher a Akira Sakamoto. Do hry s posledním patchem přibude také spousta dalších odměn, které můžete odemykat postupným hraním. Update Into the Jungle pro vás podrobněji otestujeme a přineseme vám z něj dojmy z hraní. Battlefield 5 vyšlo 20. listopadu 2018 na PC, PS4 a Xbox One.

Battlefield V – Přehledová upoutávka Into the Jungle

• Zdroje: EA.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24