Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Blizzard zrušil turnaje v Overwatch, jež se měly odehrát v Číně (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Vzhledem k tomu, že prokazatelných obětí nového koronaviru dosahují podle serveru Guardian už téměř dvou stovek, společnost Blizzard došla k názoru, že by momentálně nebylo v Číně úplně nejmoudřejší pořádat jakékoliv turnaje. Ve svém oficiálním stanovisku uvedla, že ruší všechny únorové a lednové zápasy Overwatch League – kvůli ochraně zdraví hráčů, fanoušků i personálu, který se měl starat o průběh akce. Krom této smutné novinky však všem svým věrným přeje mnoho zdraví a štěstí s tím, že se vedení společnosti už nemůže dočkat na další zápasy, jež se v Číně odehrají v pozdějších fázích tohoto roku.

Turnaje The Overwatch League nejsou jedinými akcemi, jež jejich pořadatelé kvůli šířícímu se viru zrušili. Vedle toho došlo také ke změně data odstartování The League of Legends Pro League, které bylo posunuto rovnou o dva týdny, čímž se má dle pořádající strany zvýšit bezpečnost hráčů i fanoušků.

Overwatch League; screenshot: cover

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB03