Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Blizzardu patří i vámi vytvořené hry ve Warcraft 3: Reforged (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Není to obecně příliš známá věc, ale díky možnosti vytvořit si vlastní modovanou hru (custom game) v původním Warcraftu 3 z roku 2002, zde dnes máme masivně populární MOBY, jakými jsou například League of Legends nebo Dota 2. Ve Warcraftu 3: Reign of Chaos a Frozen Throne vznikla první Dota a její koncept později pak přebraly jiné společnosti (Riot Games, S2 Games, Valve), jež daly vzniknout hrám, které v průběhu dalších let doslova uchvátily svět. Dnes sice hernímu univerzu vládne battle royale, jenže nic netrvá věčně a možná právě na to se Blizzard připravuje.

Společnost si nyní pojistila to, že se žádný „nápad“ uživatelů nedostane z její moci ven. Jinak řečeno – Custom games vytvořené ve Warcraft 3: Reforged jsou jejím majetkem a nikdo je nemůže replikovat mimo Warcraft 3: Reforged. Pokud by ve hře vznikl nějaký zábavný mód s velkým potenciálem přilákat další hráče i mimo W3, bude se autor muset smířit s tím, že půjde o majetek Blizzardu. Nelze říct, že by šlo o velké překvapení. Nechat si proklouznout mezi prsty potenciální „novou Dotu“ by nechtěl nikdo, obzvláště pak ne Blizzard. Warcraft 3: Reforged vyšel 28. ledna 2020 na PC.

Warcraft 3: Reforged; screenshot: custom games
Alza Magazín

Warcraft 3: Reforged (hra) | Warcraft (IP)

Real-time strategie Warcraft 3: Reforged je remaster Warcraftu 3 a jeho expanze Frozen Throne, které jsou součástí herní série Warcraft. Titul vyvíjí a vydává studio Blizzard Entertainment. Hra vychází 28. 1. 2020 na PC bez české lokalizace a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze

• Zdroje: Blizzard

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB8