Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Časová exkluzivita Final Fantasy 7 Remake pro PlayStation 4 se prodlužuje (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Pokud jste čekali, že si remake Final Fantasy VII zahrajete také na jiné platformě než PS4 už v březnu 2021 (PC, nebo Xbox One?), zřejmě budete zklamání. Vzhledem k nedávnému odkladu titulu se bohužel také posunula jeho časová exkluzivita pro PlayStation 4.

Původně měl remake Final Fantasy VII vyjít už 3. března 2020 na PS4 a jeho roční časová exkluzivita tedy končila v březnu roku 2021. Nyní se posouvá na 10. dubna 2021, což odhalilo foto krabicové verze na stránkách Square Enix. Vývojáři zatím neprozradili, na které další zařízení se remake klasiky z roku 1997 dostane, ale troufli bychom si tvrdit, že PC je celkem sázka na jistotu. Remake Final Fantasy VII vychází 10. dubna 2020 prozatím pouze na PlayStation 4.

Final Fantasy 7 Remake; wallpaper: Cloud a Sephiroth

• Zdroje: Square Enix

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB9