Obnovit stránku

Čtvrtá sezóna v Apex Legends odstartuje už příští měsíc (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Minulý rok vydaná FPS battle royale Apex Legends byla zaručeně jedním z největších překvapení minulého roku. I když v to věřil jen málokdo, dočasně toto dílo zastínilo dokonce u hráčů nesmírně oblíbený Fortnite. Přestože už není na úplné výši, stále se jedná o kvalitní střílečku, o kterou se její tvůrci z Respawn Entertainment pečlivě starají, což dokazuje skutečnost, že k nám už 4. února dorazí v pořadí už čtvrtá sezóna. Obdobně jako v minulosti bude hlavním tahounem nové etapy Apex Legends hrdina. Tentokrát dostaneme k dispozici zápasník MMA Forge, jehož charakteristickým znakem je robotická ruka, s níž bude zasazovat rány svým nepřátelům.

Herní balanci vedle čerstvého šampiona ovlivní dle blogu EA také dosud řádně neotestovaná odstřelovací puška Sentinel umožňující zvýšit efektivitu výstřelu nabitím baterie. Chybět podle všeho nebude ani upravená verze ranked systému, spolu Battle Pass 4 majícím hráčům nabídnout více než sto exkluzivních předmětů, mezi nimiž nemají scházet legendární vizuální úpravy, speciální načítací obrazovky, a mnoho dalšího, takže se máme v Apex Legends nač těšit. Titul vyšel 4. února 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Apex Legends Season 4 Reveal Devstream

• Zdroje: ea.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB07