Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Druhá sezóna seriálu Zaklínač se podle nových zpráv bude natáčet i v České republice (AKTUALITA)

• Autor: Ondřej Zeman

Natáčení druhé sezóny vydařeného seriálu Zaklínač ještě nebylo započato, a do světa už unikly detaily o tom, kde se bude natáčet. Podle zpráv ze stránky The Knowledge se tentokrát filmaři podívají do Londýna, na ostrov Skye, či na Slovensko. Mezi destinacemi, jež mají být cílem jejich putování, se objevila dokonce i Česká republika.

Kam přesně se kamera v našich luzích a hájích při natáčení seriálu Zaklínač podívá, aktuálně není jasné. Jisté však je, že jak česká, tak i slovenská krajina nabízí dostatek míst, jež krásně zapadnou do středověkého univerza, v němž se příběh Geralta odehrává. Snad tedy filmaři využijí maximálně její potenciál. Samotné filmování má odstartovat únoru s tím, že finální produkt by k nám měl dorazit příští rok. Kromě hraného seriálu je v produkci ještě animovaný projekt Witcher: Nightmare of the Wolf, který prozatím nemá jasně definované datum vydání.

Zaklínač; screenshot: Geralt, klepna

• Zdroje: TheKnowledgeOnline

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19