Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Druhý příběh v The Dark Pictures Anthology, Little Hope, vyjde v létě 2020 (NOVINKA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Adventura Man of Medan, která celou hororovou antologii s názvem The Dark Pictures otevřela, vyšla v létě minulého roku, a vypadá to tak, že vývojáři ze Supermassive Games tento vydávací vzorec neplánují měnit. Včera totiž vydavatel Bandai Namco oznámil, že hra se podívá na PS4, Xbox One a PC již tento rok a opět v létě. Více informací najdete v článku.

The Dark Pictures Anthology; screenshot: Little Hope

Loď duchů z Man of Medan vystřídá malé městečko

Přestože vývojáři ze Supermassive Games krátkou ukázku z druhého příběhu v jejich The Dark Pictures antologii zakomponovali již do Man of Medan (objevila se po závěrečných titulkách), stále jsme neznali bližší informace o možném období vydání. Včera se však na oficiálním webu vydavatele Bandai Namco objevila informace o tom, že The Dark Pictures Anthology: Little Hope si budou moci zahrát majitelé PS4, Xboxu a PC již v létě 2020.

The Dark Pictures Anthology: from Man of Medan to Little Hope

Trailer k Little Hope se tvůrci rozhodli věnovat emocím, které v hráčích vyvolalo jejich předešlé dílo Man of Medan.

Podobně jako v The Dark Pictures Anthology: Man of Medan i nyní budeme mít v rukou osud 5 lidí, 4 studentů a jejich profesora, tentokrát uvězněných v izolovaném městečku Little Hope. K dispozici bude opět i co-op mód pro dva hráče společně s off-line multiplayerovým režimem, ve kterém si prostřednictvím předávání ovladače příběh vychutná až 5 lidí. Na základě zkušeností z předchozího díla odehrávajícího se na opuštěné lodi můžeme očekávat 4 hodiny hracího času a cenu přibližně 30 dolarů.

Těším se na návštěvu městečka Little Hope? Přestože Man of Medan tak docela nenaplnil moje očekávání a zůstal ve stínu svého staršího bratříčka Until Dawn (také od Supermassive Games), pevně věřím, že si vývojáři vzali zpětnou vazbu od hráčů k srdci. Tím se koneckonců dušuje i ředitel studia Supermassive Games, Pete Samuels. Na druhé straně mě trochu zaskočil popis tohoto nejnovějšího titulu od anglického studia. Zmiňuje se v něm totiž neprostupná mlha a hlavně vize či vidiny, což mi až příliš připomíná Man of Medan a doufám tedy, že Samuels se svým týmem zapracoval na nových a originálnějších způsobech vyvolání pocitu čistého děsu.

• Zdroje: en.bandainamcoent.eu

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22