Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Epic Games Store naděluje během března dalších 5 her zdarma (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Karantény a omezení volného pohybu kvůli novému koronaviru jsou po celém světě v plném proudu, což je nejlepší příležitost k dohnání různých herních restů (knihovna her na Steamu některým určitě nabobtnala do obřích rozměrů). Epic Game Store si zřejmě myslí totéž, jelikož během března rozdávají jako diví. Pojďme se tedy mrknout na to, co si můžeme od 12. do 26. března utrhnout pod Epic stromečkem.

Epic Games Store; screenshot: logo

A Short Hike – dostupné od 12. do 19. března

A Short Hike je indie relaxační dobrodružství založené na objevování, ve kterém pohodovým tempem prozkoumáváte neznámý ostrov. Cest, kudy se vydat, bude vícero a titul nabízí opravdu zajímavé scenérie, které jsou díky pixelartové stylizaci o to působivější. Na své túře se setkáte s dalšími výletníky, se kterými můžete hodit řeč nebo si navzájem pomoci. A Short Hike vyšlo na PC 30. července 2019.

A Short Hike Trailer

Anodyne 2: Return to Dust – dostupné od 12. do 19. března

V Anodyne 2: Return to Dust hrajete za Nano Cleaner („nano uklízečka“), která byla vyslána k jistým nemocným ostrovanům. Ty se pokusíte vyléčit tím, že se zmenšíte a proniknete do jejich těl (vzpomínáte na film Vnitřní vesmír?) a zbavíte jich Nano prachu, který jim způsobuje potíže. Titul kombinuje third-person perspektivu s 2D plošinovkou. Při prozkoumávání ostrovu se procházíte v 3D a při nahánění Nano prachu a boji s nepřáteli se pohled přepne do 2D. Stylizace může hodně připomenout doby PS1 a Nintenda 64. Anodyne 2: Return to Dust vyšlo 12. srpna 2019 na PC.

Anodyne 2: Return to Dust – Launch Trailer

Mutazione – dostupné od 12. do 19. března

Mutazione je adventura, která se zaměřuje na dobrodružství 15leté Kai, jež se vypravila do Mutazione komunity, aby pečovala o svého umírajícího dědečka. Komunita byla vybudována na pozůstatcích dovolenkového resortu, jenž byl před 100 lety zasažen meteorem a jeho obyvatelé díky tomu prodělali různé druhy mutací. Dílko dává dohromady maloměstské drama s roztomilým příběhem. Mutazione vyšlo 19. září 2019 na PC, PS4 a iOS.

Mutazione - Launch Trailer | PS4

The Stanley Parable – dostupné od 19. do 26. března

The Stanley Parable je first-person titul založený na objevování, který se nejdříve objevil coby Half-Life 2 mód, než se z něj stala plnohodnotná hra. Na první pohled může vypadat jako průměrný „walking-simulator“ s vypravěčem v pozadí. Kouzlo tkví právě ve vypravěčově komentáři, který bude hodnotit vaše volby a rozhodnutí. Abyste však plně pochopili, co tím básník myslí, musíte si The Stanley Parable vyzkoušet na vlastní kůži. Titul vyšel 17. října 2013 na PC.

The Stanley Parable Launch Trailer

Watch Dogs – dostupné od 19. do 26. března

Watch Dogs je akční adventura s otevřeným světem, která staví hráče do role hackera Aidena Pearce. Titul je zasazen do moderního Chicaga, kde je všechno se vším propojené. Ve hře můžete na dálku manipulovat s různými městskými systémy, které vám pomůžou odhalit lidi, jež hlavnímu hrdinovi způsobili příkoří. Kromě hackování se s nimi samozřejmě můžete také vypořádat postaru – během automobilových honiček nebo tradičních přestřelek. Watch Dogs vyšel 27. května 2014 na PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a Wii U.

Watch_Dogs - Launch trailer [ENG]

• Zdroje: Epic Games Store

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB27