Obnovit stránku

Far Cry Primal - PS4

4,7
hodnotilo 71 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Další pokračování ze série Far Cry od společnosti Ubisoft. Pokračování je trochu mylné slovo, jelikož Far Cry Primal jako první svého druhu, se odehrává v pravěku. Můžete se tedy rozloučit se střelnými zbraněmi, což není na škodu, jelikož místo nich dostanete luk a kopí. Ve Far Cry Primal se nemusíte bát, že budete na všechno sami. Hra je totiž založena na principu ochočování zvířatm, kteří Vás budou na základě Vašich příkazů chránít po celou hru.
hratelnost sytém výroby věcí otevřený svět
příběh
Hra je na 2 DVD, Hra se aktivuje na Uplay ne na Steam ! DLC příjdou na email do cca 2 hodin :)
česká distribuce Instalace v pohodě za 1 hodinu nainstalované fps drží Prostě super ;)
žádné
No... Mám z téhle hry smíšené pocity. Na jednu stranu velice zajímavý a povedený nápad, na stranu druhou lehké zklamání. Hra má až podezřele stejné menu jako hra Dying Light a bohužel oproti této hře se u Far Cry Primal dostaví ještě dříve určitý stereotyp. Nemám moc rád herní "volnost", jelikož jsou ve hře úkoly hlavní a vedlejší, musíte často přemýšlet, jestli chcete dojít k cíli hlavního úkolu, nebo cestou k němu začít vedlejší úkol. Jde o to, že vedlejším úkolem se můžete dostat do úplně jiné části mapy a tam se po splnění daného úkolu opět nabízejí další vedlejší úkoly a vy se tak hlavnímu úkolu celkem dost vzdalujete. Nebylo by to na škodu, ale některé hlavní úkoly jsou celkem dost důležité a získáváte za ně nové (velké) dovednosti, které jsou ve hře dost potřeba. Jo a bohužel musím napsat svou negativní zkušenost s touto hrou - šíleně mě z ní bolí hlava, víc jak u jiných her... Možná je to těmi barvami, nevím
Hezky zpracované prostředí 10 000 let př.n.l. - fajn nápad Ochočení zvířete a následné pohlazení vlka po hlavě je boží, dělám to pořád:-)
Bohužel se velice rychle (u mě) dostavil stereotyp... Velké množství vedlejších úkolů vás donutí vzdálit se od úkolu hlavního, který je někdy ale dost důležitý. Strašně mě z téhle hry bolí hlava:-((
medvědi, mamuti, sekery, pazourky...žádné tanky a samopaly - konečně pořádná změna :-) čeština! rozmanitost
žrout času :-)
Naprosto super hra se super prostředím a dějem. Pro milovníky super-rychlých akčních zabijáren může být trochu nuda. Jedná se spíše o hru pro přemýšlivého člověka s mozkem v hlavě...
Ať si každý určí sám. Já osobně našel pouze ty zanedbatelné...
česká distribuce Instalace v pohodě za 1 hodinu nainstalované fps drží Prostě super ;)
žádné
Kupoval mladej a je nadšený, takže OK
paráda
krásný příběh perfektní grafika skvělá hratelnost super zábava
nic
Úžasná hra z né moc známého prostředí. Originální pojetí, super grafika. POZOR: Součástí hry není DLC Mammut se 3 levely navíc, pouze DLC se skiny!!!!!
čeština grafika nápad
nejde aktivovat hru na steamu, pouze uPlay
Na HDD zabere jen 20 GB a přitom je to nesmírně vymakaná hra.
Klasika Far Cry, 10/10. Jsem rád, že se zbytečně nevrtali do zaběhnutých herních mechanik, mně takhle vyhovují, inovace prostředí je osvěžující dostatečně.
Možná mohli trochu vylepšit grafiku, ale to není přímo zápor.
celkově je hra dobře hratelná, pěkná grafika, možnost nedržení se hlavního příběhu a hrát si jak kdo chce
chyby ve hře, nedostatečný návod
Příjemné ovládání s auto-aim funkcí Prostředí sice nezcela odpovídá časovému zasazení, přesto je povedeně zpracované
Za mě rozhodně největší překvapení od nového roku. Ubisoft se nápadem nové Far Cry zasadit do mladší doby ledové dokonale trefil. Nečekal jsem, že mne bude tak bavit vylepšovat si kopí, luk, pytle na suroviny atd. Ochočování zvířat působí dobře, každé má jiné atributy pro boj a ten pocit až si ochočíte prvního šavlozubého tigra a jedním příkazem mu zavelíte rozcupovat nepřátelský tábor! Plus také za benchmark v menu pro nastavení grafiky, musím uznat, že je to nejlépe optimalizovaná hra od Ubisoftu za poslední 2 roky. Při lehce snížených stínech a mlze jedu na ostatním nastavení na maximum a s gtx970 stabilně 60fps.
Kompletní čeština Hratelnost Rozlehlý svět Grafika Optimalizace
Nutnost Uplay Sem tam nějaký menší bug ve fyzice
zábavná hra
Zaváděcí disk byl poškozený, nešlo instalovat z disku , pouze přes Uplay
Tahle hra patří mezi nejlepší, které jsem kdy hrál. Doporučuji........
Výborný děj. Hodně dobré ovládání. Pěkné mise. Otevřený svět.
Cena,ale za ty prachy je to pecka!
celkem dobrá hra
na Far cry 3-4 nemá z daleka, je atraktivní umístěním, ale nebylo to ono
Tak nějak se mi ke hře po cca 10 hodinách hraní nechce vracet. Výborná grafika a herní mechanismy Far Cry, ovšem příběh nula ... pocit zoufalství z toho, že poběžím po mapě k dalšímu úkolu typu "doveď divochy do místa určení", nebo "zabij vše, co se hýbe" či "zachraň zajatce". Když už jdete po hlavním příběhu, čeká vás překvapení, úkol spočívá v nalezení někoho či něčeho v temné jeskyni. Když už si ke hře sednu, baví mě a čas běží rychle, ovšem "přemluvit se" zapnout ji znova je mnohdy těžké.
svět Oros je nádherný zbraně, crafting, boje - vše vychytané v duchu FC husté pokrytí mapy body rychlého cestování
příběh, který nevtáhne podobné vedlejší úkoly pomalé objevování mapy
P-DC1-WEB28