Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Filmový Monster Hunter ukázal dva nové plakáty (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Režisér Paul W. S. Anderson hodlá přivést na stříbrné plátno další filmovou adaptaci videoherní série. Po stařičkém Mortal Kombatu a asi miliardě dílů série Resident Evil si vyhlédl svou další oběť – Monster Huntera od Capcomu. Okolo tohoto projektu je ovšem delší dobu podezřelé ticho, tak se teď alespoň připomíná dvěma novými plakáty.

Monster Hunter (Film); screenshot: Mila Jovovich

Monster Hunter zatím na plakátech vypadá skvěle

Videoherní adaptace si až na pár světlých výjimek příliš respektu nezískaly, a to jak u filmových kritiků, tak i u fanoušků původních předloh. Režisér Paul W. S. Anderson navíc tuto situaci nijak extra nezlepšuje, jelikož jeho filmové předělávky slavných her jsou snímky spíše (pod)průměrné a předloze nepříliš věrné. Podle nových plakátů by na tom ale Monster Hunter mohl být o něco lépe.

GDC 2020; screenshot: Hideo Kojima GDC 2020; screenshot: Zampella
Vizuál má Paul W. S. Anderson v malíku. Tak snad si opatřil i ucházející scénář.

Samozřejmě, kvalita hotového filmu se dá těžko posuzovat na základě dvou plakátů, jedno se ale Paulu W. S. Andersonovi upřít nedá – vizuální styl hry a atmosféru vystihl téměř dokonale. Každý z plakátů zobrazuje jednoho z hlavních hrdinů snímku – Artemis v podání herečky Milly Jovovich a zatím bezejmenného Lovce ztvárněného mistrem bojových umění a kaskadérem Tonym Jaa. Jejich zbroje vypadají jako by přímo ze hry vypadly, navíc potěší i vyprahlá poušť v pozadí připomínající lokaci Wildspire Waste ze hry. Největší radost mi ale dělají patřičně přehnané obří zbraně vyrobené z částí zabitých monster, které jsou pro tuto sérii tolik typické.

Takže ano, o samotném filmu toho zatím stále moc nevíme, ale šance, že by se mohlo jednat alespoň o zábavné béčko, tu je. A ne zrovna malá. Filmová adaptace videoherní série Monster Hunter v režii Paula W. S. Andersona dorazí do kin 4. září 2020.

• Zdroje: IMDB

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24