Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Gears Tactics koncem roku dorazí také na Xbox One (NOVINKA)

• Autor: Ondřej Zeman

Inside Xbox se podobně jako Nintendo Direct stalo stabilní zásobou pravidelných zpráv o titulech, jež k nám v následujících dnech a týdnech dorazí. Během nedávné show nám Microsoft řekl více o Grounded, The Last Campfire, či Sea of Thieves. Svůj prostor dostala také AAA tahovka Gears Tactics, o které vám více odhalí následující odstavce našeho článku.

Gears Tactics; wallpaper: duo
Alza Magazín

Gears Tactics (hra) | Gears (IP)

Tahová strategie Gears Tactics je spin-off herní série Gears. Titul vyvíjí studio Splash Damage a The Coalition a vydává společnost Xbox Game Studios. Hra vychází 28. 4. 2020 na PC a 10. 11. 2020 na Xbox One a Xbox Series X/S bez české lokalizace multiplayeru. | Homepage


Články: | Recenze

Gears Tactics je „Gold“ a připraveno na vydání

Gears Tactics má být v rámci této série zásadní odbočkou. Jak by také ne, když se nebude jednat o akci, nýbrž o tahovou strategii bez hry pro více hráčů. Hlavním protagonistou Gears Tactics bude Gabe Diaz, jenž je otcem primární aktérky Gears 5, Kait Diaz. Příběh samotný se má odehrávat dvanáct let před událostmi prvního dílu Gears of War, díky čemuž v něm budete moci spatřit začátky invaze rasy Locust a s ní spojené události. Postavit se tu budete muset genetickému inženýrovi Ukkonovi, jehož největší zálibou je tvorba monster. Aby se komplet příliš nelišil od tradičních dílů této série, nabídne vám stejně jako ony skutečně brutální popravy, po jejichž provedení získají všichni členové party určitou porci morálky zajištující jim bonusovou akci, takže bude dobré neustále se hnát kupředu.

Five Badass Things About Gears Tactics – Inside Xbox

Gears Tactics bude tahovkou, která se krve rozhodně nebojí.

V průběhu hraní Gears Tactics bychom měli narazit na desítky různých předmětů, s jejichž pomocí půjde upravit nejen bojovou efektivitu vašich postav, ale také jejich vzhled. Aby toho nebylo málo, k dispozici vám bude pět unikátních herních tříd disponujících více než 150 vývojovými dovednostmi, jež jim půjde v rámci průchodu hrou aktivovat. Každá ze specializací má být navíc vyzbrojena specifickou zbraní, kterou následně půjde upravit za pomoci hledí, hlavní, zásobníků a bezpočtu dalších součástek vylepšujících přesnost, sílu, či šanci na kritický zásah. Samotná vylepšení získáte za plnění misí a absolvování různorodých výzev. Prakticky žádný herní prvek by neměl být podle autorů zpoplatněn, vše má být možné otevřít hraním.

Hra samotná už je podle tvrzení vývojářů připravena na vydání (tedy „gold“), k němuž na PC dojde 28. dubna, kdy dorazí na Microsoft Store a Steam. Pokud vlastníte Xbox Game Pass, hra vám bude zpřístupněna skrze něj. Později v průběhu tohoto roku by mělo Gears Tactics vyjít také na Xbox One, přesné datum, kdy k tomu dojde, však aktuálně není známo.

• Zdroje: YouTube (Xbox)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB7