Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Good Company vás postaví do čela expandující firmy (NOVINKA)

• Autor: Ondřej Zeman

Budovatelské strategie se většinou zaměřují na stavění měst či velkolepých zábavních center, jež vám po vybudování nabízejí oku velmi příjemná panoramata. Good Company se od konkurence v tomto ohledu liší, namísto vyloženého zacílení na budování monumentů se v ní zaměříte na rozjetí firmy. Jaké věci v ní budete mít na starosti a kdy přibližně dorazí finální verze, vám řekneme v naší novince.

Good Company; screenshot: cover

 Žánr: Budovatelská Strategie  Multiplayer: Ne  Vývojář: Chasing Carrots  Vydavatel: The Irregular Corporation  Homepage  Čeština: Ne

Platformy a Datum vydání: PC – předběžný přístup  (31. března 2020)


V Good Company se budete moci poučit ze svých chyb

Good Company je hrou, která vám umožní vžít se do kůže pracanta, který se rozhodl, že se vydá svou vlastní cestou. Do rukou vám bude dán začínající podnikatel, jehož firma stojí na úplném začátku své cesty. Zpočátku na to budete víceméně sami, stabilní píle vám však zajistí po čase přísun zaměstnanců, s jejichž pomocí budete svou společnost expandovat a rozšiřovat její produkci tak, aby byla schopna srazit na kolena konkurenci. Na starost tu budete mít nejen finanční a budovatelskou stránku věci, ale také organizaci, která se může při špatném promyšlení detailů stát důvodem vašeho selhání.

Good Company - Launch Trailer

Spatřit budete moci v Good Company vývoj firmy, jíž budete mít na starosti.

Zatímco v jiných budovatelských strategiích nejednou dojedete na špatně zvolený směr, Good Company by vám mělo podle úvodního traileru umožnit se z vlastních chyb poučit a následně se zvednout z popela, což lze považovat za pozitivní mechanizmus. Přeci jen je lepší problémy pochopit, než jimi být zcela pohlcen. Celkově lze říci, že tento kousek vypadá skutečně slibně, minimálně tedy pro hráče, kteří rádi budují fungující komplexy v menším měřítku než nabízí kupříkladu Factorio nebo Satisfactory.

Pokud si myslíte, že máte na to vybudovat skutečně velkolepou firmu, můžete to v Good Company zkusit už nyní. Hra je totiž na PC přístupná již od 31. března, kdy vyšla v rámci předběžného přístupu. Ten by měl jejím tvůrcům umožnit komplet obohatit o řadu herních mechanik, nové typy zboží a o rozšířený vývojový strom. Finální verze Good Company by měla dorazit za osm až čtrnáct měsíců, počítat je však nutné s aktuální pandemií, která může nakonec vývoj klidně citelně zbrzdit.

• Zdroje: Tisková zpráva

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29