Obnovit stránku

HTC Vive Pro

-3%
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
22 899 Kč
22 299 Kč
18 429 Kč bez DPH

Bezdrátová virtuální realita

Nová generace virtuálního headsetu HTC Vive Pro vás doslova vtáhne do virtuálního světa díky vylepšené obrazové technologii s celkovým rozlišením 2 880 × 1 600 px. Pro maximální zážitek jsou brýle vybaveny integrovanými HiRes sluchátky s 3D prostorovým zvukem a zabudovaným zesilovačem.


Klíčové vlastnosti headsetu HTC Vive Pro

 • Dvojice 3,5" AMOLED displejů s rozlišením 2× 1440 × 1600 px
 • Integrovaná sluchátka s prostorovým zvukem a lokalizací
 • Duální kamera
 • Dva mikrofony s funkcí potlačení hluku
 • Nastavitelný hlavový most
 • Senzory: SteamVR Tracking, G-sensor, gyroskop, IPD sensor
 • Rozhraní USB-C 3.0, Bluetooth

HTC Vive Day

Pro majitele HTC Vive, kteří si zakoupí HTC Vive Pro je připraveno roční předplatné v obchodě Viveport zdarma a navíc i kredit na nákup aplikací v hodnotě 85 € (od 5.4. do konce května 2018) – můžete tedy uvést na web k Vive Pro.

V rámci oslav dne Vive Day čekají na stávající majitele virtuální reality HTC Vive od 4.4.2018 (9:01) do 9.4.2018 (8:59) i následující dárky a slevy v obchodě Viveport:

 • Front Defense
 • Front Defense Heroes
 • Super Puzzle Galaxy Lite
 • Arcade Saga

 • Členové programu předplatného získají zdarma titul Everest VR od Solfar Studios
 • Sleva 50 % na tříměsíční předplatné v obchodě Viveport, které uživatelům umožňuje vybrat si každý měsíc 5 her které budou hrát z katalogu více než 400 VR titulů.

Od 5.dubna 2018 bude na eshopu dostupný Vive Pro Starter Kit, který bude kromě headsetu HTC Vive Pro obsahovat i základnové stanice a ovladače ze sady HTC Vive ve verzi 1.0 a to za cenu 1178€.

Obraz s vysokým rozlišením

Dokonalé zobrazení světa

O detailní zobrazení virtuálního světa se postará dvojice 3,5" AMOLED displejů s rozlišením 1440 × 1600 px a obnovovací frekvencí 90 Hz. S HTC Vive Pro si díky nejmodernější technologii vychutnáte úžasně živé barvy, plynulý obraz s vysokým rozlišením a realistické zvuky s úžasným prostorovým efektem a lokalizací zdroje zvuku.

Bezdrátový adaptér

Jde to i bez kabelů

Pokud si chcete užít maximální svobodu, určitě uvítáte bezdrátový adaptér Vive Wireless Adapter (není součástí produktu), který zajistí přenos obrazu a zvuku z počítače do virtuálních brýlí bez použití kabelů. Pro přenos dat adaptér využívá moderní bezdrátovou technologii Intel WiGig.


Maximální komfort

Výborná ergonomie

Již při návrhu headsetu výrobce myslel na dokonalou ergonomii a pohodlné nošení. Přepracovaný hlavový most s nastavitelnou velikostí se dokonale přizpůsobí hlavě uživatele a rovněž je lépe rozložena hmotnost zařízení. Čelní plocha byla oproti předchozímu modelu zvětšena o 24 %, čímž je snížen tlak působící zepředu.

Precizní snímání pohybu

Precizní snímání pohybu

Přesné snímání pohybu zajistí integrovaný akcelerometr, gyroskop a systém SteamVR Tracking. Vive Pro je nově vybaven dvěma mikrofony a duální kamerou, která se postará o kvalitnější snímání okolního světa, což uvítáte především v aplikacích využívající rozšířenou realitu.


4,5
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Kód:  CES9a003ja
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  99HANW017-00
Odkazy: Stránky výrobce