Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kamerový test odhaluje kostým Batmana z chystaného filmu (AKTUALITA)

• Autor: Štěpán Lenk

Americký režisér Matt Reeves (Úsvit planety opic, Válka o planetu opic, Monstrum) na svém twitteru zveřejnil první záběry z připravovaného komiksového filmu The Batman. Ani ne minutu dlouhé video vůbec poprvé ukazuje hlavní hvězdu filmu Roberta Pattinsona (Stmívání, Maják) v kostýmu Netopýřího Muže. Jedná se sice o pouhý kamerový test, jehož jediným účelem je představit novou podobu slavného kostýmu a vyvolat natěšení fanoušků, nutno ovšem podotknout, že se mu daří oboje.

Brada Roberta Pattinsona vypadá v černé masce patřičně hranatě, zatímco samotný kostým díky technicistně pojatému netopýřímu logu na hrudi a výraznému panelování až připomíná jakési futuristické brnění. Temně červené nasvícení a dunivá hudba skladatele Michaela Giacchina pak naznačují, že bychom se mohli v kinech dočkat až (ne)překvapivě temného komiksového dobrodružství. Americká premiéra tohoto snímku je naplánována na 25. června 2021.

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB13