Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Brutální FPS Kingpin: Life of Crime se dočká remasteru od 3D Realms (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

FPS Kingpin: Life of Crime byla na svou dobu neobyčejně brutální a přisprostlá FPS, kterou mělo na svědomí Xatrix Entertainment a hru vydávala již zaniklá společnost Interplay. Podle oficiální stránky 3D Realms se dovídáme, že se titul pojmenovaný Kingpin: Reloaded remasteruje do podoby, která bude podporovat 4K rozlišení, možnost hrát s gamepadem, širokoúhlé zobrazení, vylepšenou grafiku s možností si vše přepnout zpátky do originálu. Dále se dočkáme také nových misí a předělá se systém rozhovorů. Ten byl už ve své době na FPS docela unikát sám o sobě, jelikož vám umožňoval verbovat do svého gangu další kumpány se speciálními dovednostmi.

Na oficiální stránce je taky zajímavá zmínka o tom, že Kingpin: Reloaded nabídne možnost „no Violence mode“ (nenásilný režim), ovšem „barvitý“ jazyk ve hře vypnout nepůjde. Jak by měl tento no violence mode fungovat, zatím však není jasné. Originální titul Kingpin: Life of Crime tehdy doprovázel krátký, ale celkem povedený soundtrack od skupiny Cypress Hill, který, soudě dle zveřejněného traileru, ve hře také zůstane.

Kingpin: Reloaded vyjde někdy v roce 2020 na PC, PS4, Xbox One a Switch. Pokud si chcete zkrátit čekání a rozbít pár lebení ve jménu kriminality už nyní, můžete si pořídit originál na Steamu nebo GOG.com.

Kingpin: Reloaded Reveal Trailer

• Zdroje: 3D Realms

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB19